Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2005 ibiza 15 jant

çıkma bulacağınız jantların sizinkinden iyi olma ihtimali ne derece yüksek olur. En yenisi 7 kol stylance olsa 2009 model olabilir yani 10 yıllık s-rider jantı ise en yenisi 2006 model. Bence 5*100 15 jant yeni kasa ibiza jantlarına bakın oem almanızı tavsiye ederim yeni kasa jant takımını çıkma 1000 tl gibi rakamlara alabilirsiniz hemde 2016 model araçtan çıkma bile bulabilirsiniz

2006 model jant aramıyorım 2019 bile olur replika jant almak istemiyorum çünki sağlam değiller ilginiz için teşekkür ederim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2006 model jant aramıyorım 2019 bile olur replika jant almak istemiyorum çünki sağlam değiller ilginiz için teşekkür ederim

İnşallah bulursunuz replika jant için de kaliteli üretim yapan firmadan alırsanız sıkıntı olmaz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Selamun aleyküm piyasasını bilmiyorum nedir piyasası

Bende de aynısı var.. o yüzden sordum.. en az 2000 tl diye biliyorum.. nadir jantlardan.

Geri
Üst Alt