Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 altea body kit

eray

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar aracıma body kit yaptırıcam ama yetkili seatlarda yok hemen hemen hepsini aradım istanbuldaki nerden nasıl temin ederim önerebileceğiniz biyer varmı
şimdiden teşekkür ederim

senin avatarını büyütüp komple kaputun üstüne yapıştırmak lazım, süper..

geri koy geri, gayet iyi anlatıyor süper.

dogustan getırtebılırsınız,parca temıncısı zaten kendılerı oldugu ıcın o servıs bu servıs dolasmayın

dogustan getırtebılırsınız,parca temıncısı zaten kendılerı oldugu ıcın o servıs bu servıs dolasmayın

aradım doğuşu 5000 tl gibi fiyat verdi
Sanki dışarda yaptırsam daha ucuza gelir diye düşünüyorum ama nerden bulucam
Varsa önericeğiniz biyer bekliyorum arkadaşlar

fotolarını paylaşabilir misiniz düşündüğünüz kitin. ??

dısarda anca fıbercılerde yaptrabılırsınız onun dısında ucuza getırebılcegınız b yer yoktur,cunku herkes dogustan alıyor bu parcayı,fıbercıdede yaptrabılmenız ıcın onceden orjınalınden b kalıbını almıs olması gerekır ıstedıgınız kıtın

dısarda anca fıbercılerde yaptrabılırsınız onun dısında ucuza getırebılcegınız b yer yoktur,cunku herkes dogustan alıyor bu parcayı,fıbercıdede yaptrabılmenız ıcın onceden orjınalınden b kalıbını almıs olması gerekır ıstedıgınız kıtın

aradığımda öyle bişey ama yok dün garaj istanbula gittim uygulayacağı kit i gösterdi beğenmedim. Fiyatıda pek öyle düşük değildi

Geri
Üst Alt