Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2003 1.6 signo toledo

pckopat_6

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2003 model signo donanım toledoda ESP var mı? Artık cordobadan bıktım. Süspansiyonlarından ve arkasının darlığından daha büyük bir arabaya ihtiyacımız var.

Bildiğim kadarıyla yok.Hatta büyük ihtimal yok.2004 signo technolarda var gaLiba.

valla toledolarinda arkasinin rahat oldugu söylenemez acikcasi bana dar geliyor.ailede uzun boylu varsa problem olabilir..

bana kalırsa cordoba toledoya gore sankı daha kucuk gıbı bugun gorkemede soledım bagajı falan oldukca yeterlı gıbı geldı sankı bana

valla toledolarinda arkasinin rahat oldugu söylenemez acikcasi bana dar geliyor.ailede uzun boylu varsa problem olabilir..

Evet yılmaz gerçekten arka diz mesafesi dar.Özellikle önde oturanlar uzun boyluysa.

bana kalırsa cordoba toledoya gore sankı daha kucuk gıbı bugun gorkemede soledım bagajı falan oldukca yeterlı gıbı geldı sankı bana

Gökhan abi cordobadan daha geniş.Fakat arka diz mesafesi dar.Onun dışında bagajı felan yeterince büyük..

Evet yılmaz gerçekten arka diz mesafesi dar.Özellikle önde oturanlar uzun boyluysa.

Gökhan abi cordobadan daha geniş.Fakat arka diz mesafesi dar.Onun dışında bagajı felan yeterince büyük..

dız mesafesının dar oldugunu bılıyorum ama bagajı ıcın de aynı sey soenebılır ama cordinınde ondan eksık kalan bı yanı yok yeterlı gıbı

dız mesafesının dar oldugunu bılıyorum ama bagajı ıcın de aynı sey soenebılır ama cordinınde ondan eksık kalan bı yanı yok yeterlı gıbı

Abi bagajı bence gayet geniş.Cordobanınki dar değil ama toledonunki daha geniş cordobadan.

Geri
Üst Alt