Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001 Toledo 1.9 TDI Signo

tekrar hayırlı uğurlu olsun..sormak istediğim ağır bakımları ne durumda sen aldıktan sonra ne gibi masraf yapmak zorundasın..
ilk yağ deşimine yani 10 bin km hiç bir şey yapmadan binme şansın nedir.?
ayrıca güzel seçin..özellikle dizel olması..
burdan diğer arkadaşlara sormak istiyorum..bundaki motorr leondaki 1,9 ile aynı dimi..onun motorları da..130 ve 150 beygir idi..ya ilanı veren bilmiyordu..ya da bu değişik..ruhsatta ka KW yazıyor

Binen kişi her ekim ayında bakımını yaptırmış bu senede satmadan önce yaptırmış, 12/10/2010 tarihinde motor yağı, yağ filtresi, mazot filtresi, hava filtresi, polen filitresi, arka fren balatası ve ön fren balatası ümraniye özeller otomotivde değişmiş servis formu elşimde. yani masraf yok. çıkabilecek tek masraf triger seti gibi duruyor en son 2006 12. ayda 57.000 KM de değişmiş. acaba 4 yıl dolduğu için değiştirmemmi gerekir yoksa 120.000 km ye kadar beklesemmi

Bu arada Araç 110 BG 81 kw

hayırlı olsun ıyıce baktırdıysanız ve b sorun yoksa arabada bence cok ıyı fıyata almıssınız.Km sı 1.9 tdı ıcın gayet ıyı suan,şaselerınde de sıkıntı yoksa keyıfle bınersınız.Ama benden sıze bır tavsıye yerınızde olsam suan arabanın butun bakımlarını kendım yapar trıgerını degıstırır ve kendıme yenı bır mılat yapardım.Kendım ve cevremdekı cogu arkadasım bu sıfırlama ısını aldıklarını araclarında yaptılar ve yapmaya devam edıyorlar kafanız daha rahat emın olun zaten yeterınce ıyı fıyata almıssınız arabanızı.

VArol abı bılgılendırım bu arada mk1 leon ve toledolardakı bu motor 1.9 tdı 110bg Vp37 olarak gecen 90 ve 110 luk versıyonları olan motor.Ayrıca bahsettıgın pd130 ve pd150 olanları ıse yıne aynı motorun enjeksıyon sıstemı farklı olan versıyonları ve o motorlarda lmk1 leon,toledo,golf,bora,passat,mk4 ıbıza da mevcut

aracınız hayırlı olsun gayet uygun fiyat bence 3 parça boyalı olmasıda normal 2001 model araba sonuçta mutlaka oluyor ufak tefek kazalar. Dizel olması gayet mantıklı bir seçim oldugunu gösteriyor zaten.. bunlarda triger bakımı sanırım 60bin kmde bir oluyor bence siz 120 yi beklemek yerine en kısa sürede yaptırın içiniz rahat etsin bütün yağları ve filtreleri değiştirirsenizde daha sağlıklı bir bakım olur zaten yağ ve filtrelerin tutacağı sanayide max 150 tl gönül rahatlıgıyla binersiniz hiç olmazsa... tekrar hayırlı olsun kazasız belasız günler

Aracın hayırlı olsun Triger setiini geciktirme önceden üstüne ne marka triger koydular onuda bilemezsin bu yüzden al hemen triger setini değiştir yoksa bir triger derken başına çok kötü işler gelebilir yolda triger kopması sente atması motorunu bitirir km orjinalse süper araba....:eek:key:

İlginiz için sağolun. Aracı almadan önce ikisi kaportacı birisi motorcu üç ustaya gösterdim. Arabada çok şükür birşey bulamadılar. Km si de orjinal. zaten aracın ilk alım faturasından bugüne kadrki tüm servis formları ve faturaları mevcut. yılda 10.000 km gibi kullanılmış bu formlara göre. Bu arada formu biraz inceledimde mert abi fırtınası var servis olarak acaba bu servis nerde bilgi verebilirmisiniz?muhtemelen forumda bir yerlerde yazıyordur ama ben bulamadım.

mert abi fırtınası dindi...erya da çalışıyordu ve uzun zamandır forumda yazmıyor

İlginiz için sağolun. Aracı almadan önce ikisi kaportacı birisi motorcu üç ustaya gösterdim. Arabada çok şükür birşey bulamadılar. Km si de orjinal. zaten aracın ilk alım faturasından bugüne kadrki tüm servis formları ve faturaları mevcut. yılda 10.000 km gibi kullanılmış bu formlara göre. Bu arada formu biraz inceledimde mert abi fırtınası var servis olarak acaba bu servis nerde bilgi verebilirmisiniz?muhtemelen forumda bir yerlerde yazıyordur ama ben bulamadım.

Mert abi şuan başka bir firmada çalışıyo malesef....

hmms kötü olmuş, ya arabanın uzun zamandır gittiği bir servis var oraya ben devam edecem ama evime briaz uzak yada dibimdeki bostancı sanayiden bir servis bulacam kendime:)

Geri
Üst Alt