Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

20 Ocak pazar günü saat 13.00 Go kart organizasyon listesi..

tam tersi paşam go kartla yaptıklarımı cuprayla yapsam ohoo acayip yanlıyo bi yandanda şans işi kimi arabalar daha iyi gaz yiyordu kısmet aynı düzlükte güya aynı güce sahip araçlar ama biri diğerinin arkasında kalıyor ama çok zevkliydi maksat beraber olmak yarışma bahane bu arada mehmet igcinin herkese selamı var turp gibi maşallah

Ayagımın ucuyla kullandım ya ben pehhhhh :kizgin: birdahakine başka yerde artık

Güzel bir scw günüydü :seat:eek:

Tezahhurata gerek yok beyler,ben heseferinde itinalı bir şekilde 1.olurum mrk etmeyin:)
ilk etabımda 10.sorada başlayıp 2 kaza yapmama rahmen 3. Oldum ,finalde ise 3. Başlayıp 1.liği hiç bırakmadan sonlandırdım.teşekkürler SCW:)

Ankara dan gelen arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür ederim ayağınıza sağlık inşallah müsait bir zamanda bizde Ankara'da size misafir oluruz:seat

Tezahhurata gerek yok beyler,ben heseferinde itinalı bir şekilde 1.olurum mrk etmeyin:)
ilk etabımda 10.sorada başlayıp 2 kaza yapmama rahmen 3. Oldum ,finalde ise 3. Başlayıp 1.liği hiç bırakmadan sonlandırdım.teşekkürler SCW:)
Tebrik ederim kardeşim ama düzgün bir araba olsaydı seninle kapışmayı çok isterdim ama verdikleri aracı ilk turda kendilerine teslim ettim. Benim birinci olduğum aracı barış aldı oda çarpışman araba muamelesi yaptı :nos

Pardon iki kere paylaşım olmuş

Kardeşim sen burda bana iyimi yazdın kötümü anlamadım:)

Yok abicim seninde zaten ilk açıklamada ismin yoktu ki zaten ilk üçe giren arkadaslar kendileride biz tür yedik diye ikrar ettiler bir hata vardı..Seninkini çözdük dereceni teslim ettik ama maksat eğlenmek oldugundan kimse problem ermedi..sıralamayı ölçen cihazları olmadıgı icin farazi yorumlarda bulunuyoruz abicim...yoksa sana kötü yazmak ne haddimize..

yavaş gel duvicim 1 tur yedim ben oda benden önce start alanlardan 6.cepten çıktım 5.oldum, üstelik arabaya hiç alışmadan direk final gurubuna katıldım

Ha bir tur hada iki tur Ali baba..CUPRALİ olarak tur bindirmen lazımdı ama sen yine milleti önüne kattın arkadan seyri alem...

Homurtulu arkadas gercekten diğer performansli araçların olduğunu ve tüm araçların standart süratte olmadıgını düşünürsek gercekten seni ve serkanreisi tebrik etmek gerek..Ciddi performansliydiniz..Tekrar tebrikler kardesim..

Geri
Üst Alt