Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.0 gti

nemre77

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, arabalara olan merakım ve gti keyfi yaşama isteğim beni bu arabaya (94 model ibiza 2.0 gti) yöneltti. Ancak, daha önceden detaylı bilgimin olmadığı bir araç. Yaklaşık 3 hafta oldu aracı alalı henüz bakıma sokamadım. Iyi bir servise ihtiyacım var, araştırma içerisindeyim. Bana ankara'da servis önerebilecek arkadaşıma şimdiden teşekkür ederim. Aranızda olmaktan mutluyum.

eğer yetkili servis isterseniz ankarada efem otomotiv var
ama size daha sağlıklı olarak ankaralı arkadaşlar yardımcı olabilir :)

Ayberk bu konuda yardımcı olur konuyu gordugunde

Şaşmaz Oto Sanayi'de Dinler Oto Servis var. Bakım vs. her tür sorununuz için orayı tavsiye ederim. Benim tavsiye ettiğimi söylerseniz yardımcı olurlar.
Geçenlerde sizin aracın aynısından elden geçirdiler hatta :)

Şaşmaz Oto Sanayi'de Dinler Oto Servis var. Bakım vs. her tür sorununuz için orayı tavsiye ederim. Benim tavsiye ettiğimi söylerseniz yardımcı olurlar.
Geçenlerde sizin aracın aynısından elden geçirdiler hatta :)

ilginize teşekkürler. peki nasıl ulaşabilirim. iletişim bilgileri var mı?

Adres - İletişim: Oto Sanayi Sitesi 2. Cadde 36. Sokak No:1 Şaşmaz/Ankara Tel: 0 312 278 11 62 Dinler Oto/ Bülent Dinler
Benim tavsiye ettiğimi söylerseniz yardımcı olurlar :)

Geri
Üst Alt