Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

19.12.2010 pazar kahvaltı organizasyonu

Ben Alibeköy'de oturuyorum Rıza sana mesaj attığımı sanıyordum meğerse seninde mesaj kutun dolu olduğundan ö.mesaj gitmemiş:S
Geçenki buluşmada metrobüsün orada görüşmüştük yine orada beklesem uyarmı?Birde 3-5 mesaj siliverde pm atabilelim:D

xx

Ben Alibeköy'de oturuyorum Rıza sana mesaj attığımı sanıyordum meğerse seninde mesaj kutun dolu olduğundan ö.mesaj gitmemiş:S
Geçenki buluşmada metrobüsün orada görüşmüştük yine orada beklesem uyarmı?Birde 3-5 mesaj siliverde pm atabilelim:D

xx

simdi sildim mesajlari engin :) atabilirsin artik :)
aynen gecen seferki gibi bulusabilirz.
ben tam 10 da orada olacagim.,

cok guzel bır organızasyondu havanın cok soguk olmasına ragmen guzeldı emegı gecen herkeze tskkurler :)

Herkese çok teşekkürler Pazar günü erkenden kalkıp gelen tüm SCWlilere....:eek:key: çok keyifli soğuğa rağmen güzel sıcak sohbetli bi sabah oldu gelemeyenler bi dahaki sefere inşallah....:eek:key:

Geri
Üst Alt