Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

18" o.z. Ultraleggera

teşekkürler arkadaşlar...

---------- Post added at 16:22 ---------- Previous post was at 16:22 ----------

Hiç yakışmamış , hiç beğenmedim ayrıca aracın rengi de çok kötü:)

senin jantlarin da çok kötü abi..hele ki tavan kaplamasi falan..öff leş. =)

---------- Post added at 16:23 ---------- Previous post was at 16:22 ----------

tatilden dönulmuş resımler çekilmiş hemen :)

tatil öncesi çektiydim hemen taktirdiğim gün =)
sen naptin sport up jantlarini =)

Volkan hoşgeldin, jantlar da araç da çok güzel duruyor. İftar organizasyonunda inşallah görüşürüz koç.

volkan çok yakışmış gerçekten bu jant sağlamlığıyla ve ağırlığıyla tüm jantlara fark atar çok memnun olacağına eminim çok merak ediyodum güzel olmuş Allah kaza bela vermesin kardeşim....

Bir arabaya ancak bu kadar yakışır bu jantlar,güle güle kullan Volkanım...

Volkan hoşgeldin, jantlar da araç da çok güzel duruyor. İftar organizasyonunda inşallah görüşürüz koç.

hoşbulduk abi.
saol,iftara kadar bende jantlari bi güzel rötuşlamaya devam ediyorum.pırıl pırıl getircem jantları =)

---------- Post added at 07:21 ---------- Previous post was at 07:20 ----------

Bir arabaya ancak bu kadar yakışır bu jantlar,güle güle kullan Volkanım...

Sayende oldu abicim.Teşekkür ederim.

---------- Post added at 07:22 ---------- Previous post was at 07:21 ----------

volkan çok yakışmış gerçekten bu jant sağlamlığıyla ve ağırlığıyla tüm jantlara fark atar çok memnun olacağına eminim çok merak ediyodum güzel olmuş Allah kaza bela vermesin kardeşim....

saol abi,senin de fikrin önemliydi zevkli adamsın çünkü =)
iftarda görüşürz inşallah bol bol laflariz =)

Volkan yarın öğleden sonra 4 gibi Erya'da buluşalım işin yoksa ben gidicem zaten..
merak ettim nasıl düzelttiğini..

güle güle kullan çok yakışmış allah kaza bela vermesin

Volkan yarın öğleden sonra 4 gibi Erya'da buluşalım işin yoksa ben gidicem zaten..
merak ettim nasıl düzelttiğini..

yiğit yarin malesef mümkün değil.
ha dersen ki sabah 10 da sizin otoparka gelip izliyim,gel kardeşim=) ama sen uyuyosundur o saatlerde tahminimce :D

Geri
Üst Alt