Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17'' sport up

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
17 ler çok sert konforsuz geliordu bende en azından orjinal olsun diyerek 16 aldım dersen kurtarmazmı volkancım :D

17 ler çok sert konforsuz geliordu bende en azından orjinal olsun diyerek 16 aldım dersen kurtarmazmı volkancım :D

=) güzel
ama aracin orjinal paketindeki jant değil ki sonuçta...eğer ben orjinal haliyle veremeyeceksem şu anki haliyle de satarım biraz fiyat farkıyla di mi:D

ethem sport up jantlari satmaya karar verdim.
fiyat olarak 1400 TL istiyorum..üzerinde 32.000km yapmiş pirelli p7 lastikleri var..yani seni rahat rahat 20.000 km de daha götürecek lastik var..1 sene boyunca lastik derdin yok.
32.000kmdeki pirellilerim şu anki kumholardan kat kat kat daha iyiydi.bunu da göz önünde bulundur.
bu fiyata hem ORJİNAL SEAT ekipmanı alıyorsun, hem de lastik.
bu fiyata SADECE REPLİCA jant alabileceğini bir göz önünde bulundur.

---------- Post added at 13:34 ---------- Previous post was at 13:31 ----------

araçtan çıkartmadan 2 gün önce jant ve lastiklerin tek tek fotolari.
sadece sağ ön jantimda kaldirima sürtmeden dolayi çok az bir tıraşlanmış kısım var onun haricinde jantlar tertemiz.
sol ön jant;
solnjant.jpg

sol arka jant;
solarkajant.jpg

sağ on jant;
sanjant.jpg

sağ arka jant;
saarkajant.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt