Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17'' Durban Replika

Berhan_

Kayıtlı Üye
Merhaba SCW ailesi :) Style jantlarıma kışlık lastiklerimi taktım yazlıklar içinde 17''e geçmek için durban jant aldım.Jantlar replika olmasına rağmen beklediğimden kaliteli bi görüntüye sahipler.Jant tam oturuyor denettirdim bileziğe ihtiyaç yok.Yalnız style jantlardaki göbek seat logosu bunlara ufak geliyor 17'' için göbek seat logosu ölçüsünü bilen varsa söyleyebilirmi?Jantların ikisi 9.8 kg ikisi 9.7 kg:DDetaylı cektiğim resimleri paylaşıyorum sorusu olana yardımcı olabilirim.Orjinal bijonları kulanabilirmiyim diye sordum kullanabilirsin ama şifreli olan uymayabilir belki dedi.Jantların fiyatı 1200₺.
WgVZJm.jpg
BvZ0qM.jpg
yNPlBk.jpg

Mo6yNM.jpg
l3kyoQ.jpg
jX4jPW.jpg

Tabikide Made İn PRC :D
g2kyzN.jpg
BvZ4XQ.jpg
6rZ8Y9.jpg
ZMLJ1g.jpg
6rZ86E.jpg
77oPVP.jpg
ZMLJWk.jpg
WgVE6P.jpg
r6gRg1.jpg

Hayırlı olsun. İyi günlerde kazasız belası kullan inşAllah.

hayırlı olsun oturma odasına kadar almıssın jantları :D modıfıyeye gönul verdıgın bellı kolay gelsın

jantlarınız hayırlı olsun güle güle kullanın:)

Teşekkürler herkese detaylı detaylı çektim. Mart nisan gibi takicaz artık şimdi evde dinlensinler :)

Evet abi o ölçülerde Goodyear eagle f1 asymetric 3 dusunuyorum.

Geri
Üst Alt