Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

16000 km 2008 full leon...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
30 da olmaz diyorsun yani?
aynen öle kardeşim sende biliyorsun ki bu işi üzerindekileri tek tek söküp satsam daha pahalıya gelir.ama inan vaktim yok.cıkanlarıda alan kişiye vericem zaten düz haline dönse bu arac ona 25-26 ya gelirki bu km aracı bu fiat cok zor bulunur...

Tamam haftasonu arkadaşım asker çarşıdan girince söylerim ben ona sana direk haber veririm...

Tamam haftasonu arkadaşım asker çarşıdan girince söylerim ben ona sana direk haber veririm...
insallah iyi bir insana gider ki bunu cok isterim.maldan hayır görürler,çünkü arac gercekten cok iyi...yarın 3 kişi görmeye gelecek,bakalım kime kısmet olacak...

İnş.hayırlısı bende çok bekledim ama emin ol arkadaşıma gelirse inan senden iyi olmasın arabaya önem verir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt