Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

14-15 Mayıs Çanakkale Assos

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizden bir sürpriz olabilir ,bir kaç güne kesin birşeyler yazacağım..Gelmeyi çok istiyoruz...

Serkan ım gelmenizi isterim :) Umarım ayarlama yaparsınız..

balıkesir çanakkale ne kadar yer beya ayarlayın :)

Yol sorun değil de 2 tane iş yeri var onları nasıl ve kime emanet ederim onu düşünüyorum :(

evettt müze kartımıda doldurdum haftaya gelir :D şimdi biz bu müze kartlarıyla neler yapıcaz + ben kartımın ressim bölümüne fenerbahçe resmi yükledim olurmu :D

turizm bakanlığına bağlı her müzeye ören yerine ücretsiz girebilrisin beleşe..

evettt müze kartımıda doldurdum haftaya gelir :D şimdi biz bu müze kartlarıyla neler yapıcaz + ben kartımın ressim bölümüne fenerbahçe resmi yükledim olurmu :D

müze kartıyla devlete bağlı müzeleri ve ören yerlerini bedavaya gezebilirsin... ama resim alanına fenerbahçenin resmi yerine keşke arabanın resmini koysaydın neticede müzelere arabayla gideceksin :D kapıdaki görevlide sana; "araban girebilir ama sen giremezsin" diyecek :D

Özellikle Asos harika biryer, ben birkaç sene önce gitmiştim, Asos ta benzin istasyonu yok haberiniz olsun.Bakkalda bir adam karaborsa satıyordu en son , en yakın benzinlikte 40-50 km uzakta idi :)

Aynen LPG yi karaborsa da satamadıklarından bayağı bi zarar etmiştim :D
Çok gelmek isterdim ama, malum Türkiyenin diğer sınırında Vazifedeyiz.. :(
Ama ziyanı yok zaten benim memleketim o yerler ..
Katılanlara iyi eğlenceler, keyifli gezmeler dilerim...
Burdan Admine Sesleniorum Yazın da istiorus böyle etkinlikler.. :)

Aynen LPG yi karaborsa da satamadıklarından bayağı bi zarar etmiştim :D
Çok gelmek isterdim ama, malum Türkiyenin diğer sınırında Vazifedeyiz.. :(
Ama ziyanı yok zaten benim memleketim o yerler ..
Katılanlara iyi eğlenceler, keyifli gezmeler dilerim...
Burdan Admine Sesleniorum Yazın da istiorus böyle etkinlikler.. :)

Selçuk Rabbim sağlık sihhatle senin aramıza katılmana izin versin geldiğindede düzenleriz böyle güzel etkinlikleri..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt