Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

13.09.2009 iftar organizasyonu sohbetleri

icerenkoy sapagindan sonra karisti ortalik ama sonrasinda yolda cokta iyi olmayan gazlamayla cezmi abiye yetistik harioka bir organizasyondu herkese cok tesekkurler

icerenkoy sapagindan sonra karisti ortalik ama sonrasinda yolda cokta iyi olmayan gazlamayla cezmi abiye yetistik harioka bir organizasyondu herkese cok tesekkurler

sen hemen arkamdaydın nasıl kayboldun anlamadım. biz resmen 70-60km/h gibi Ümraniyeye kadar nerdeyse yoldan çok dikiz aynasına bakarak geldik :D

sen hemen arkamdaydın nasıl kayboldun anlamadım. biz resmen 70-60km/h gibi Ümraniyeye kadar nerdeyse yoldan çok dikiz aynasına bakarak geldik :D

hic sorma faruk onuma siyah ibiza gecti onun arkasina berkan sonra birbaktim icerenkoydeyiz nismailin pesine dalmislar haliyle herkes girdi bende anlamadim valla :D

bi eksiklik daha görüldü bak, bundan sonra yola çıkmadan konvoya güzergahı anlatmak gerek :) yada çizmek gerek, google earth bunun için biçilmiş kaftan aslında. Ben Kübadaki 5km buhar hattının metrajlarının kontrolünü bile google earth üzerinden yaptım bu kadar güvenli olduğunu söyleyebilirim.

bi eksiklik daha görüldü bak, bundan sonra yola çıkmadan konvoya güzergahı anlatmak gerek :) yada çizmek gerek, google earth bunun için biçilmiş kaftan aslında. Ben Kübadaki 5km buhar hattının metrajlarının kontrolünü bile google earth üzerinden yaptım bu kadar güvenli olduğunu söyleyebilirim.

olabilir valla ama iste ortalik karisti birden saglik olsun

valla bi baktım en önde ben varım neye uğradığımı şaşırdım herkes benim arkamda, sonradan Allahtan toparladık :D

Geri
Üst Alt