Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

11 nisan piknik spec:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cumartesi gece buluşması yapsak nasıl olur ? fotoraf çekimi de olabilir ? 12 de mesela

beyler bu yazılanları benim eşimde okuyor başka bir arkadaşımızın nişanlısı vs.akıllı olun...ne dersiniz

arkadaslar gelen gelsın yagmur magmur oranızı buranızı oynatmayın.cuma bulusması ıle bı alakası yoktur bu olayın.bız arda ıle zaten mangal yapıcaktık buraya konu acalım dedık.sıtenın ıcınde barbeku var cok kalabalık olmassa orda yapıcaz ama kalabalık olursa sıtede olmaz.

emre abı sende daha cıddı bı org yapalım ona esınle falan gel bura sızı pek acmyabılır.bız çakallar bır araya gelınce bıraz ıpın ucu kacıyo ama cıddı havalar duzelınce zaten levent abım bol bısı ayarlıcak aklında var.

zaten buyuk ıhtımal bız toplasan 5 kısı anca olcaz gıbı hahahaha
Her organizasyon niye evinin dibinde olsun diye uğraşıyosun? Aylardır OR-AN'a geliyorum biraz da siz buralara gelin..

Her organizasyon niye evinin dibinde olsun diye uğraşıyosun? Aylardır OR-AN'a geliyorum biraz da siz buralara gelin..

ayberk bız zaten kendımız bu hafta sonu bole bısı yapıcaktık.sızlerede soleyelım dedık.org olarak dusunmedık.gelmek ıstersen gelırsın gelemmessen gelmessın.bız hanı sısı gucu olmayan gelmek ısteyen olurmu dıye konu acalım dedık.

konu kılıtlensın ben telefonla arar sorarım gelmek ısteyn olursa arasın bızı arda ıle.ne yapıagımızı solerız.

ayberk bız zaten kendımız bu hafta sonu bole bısı yapıcaktık.sızlerede soleyelım dedık.org olarak dusunmedık.gelmek ıstersen gelırsın gelemmessen gelmessın.bız hanı sısı gucu olmayan gelmek ısteyen olurmu dıye konu acalım dedık.

konu kılıtlensın ben telefonla arar sorarım gelmek ısteyn olursa arasın bızı arda ıle.ne yapıagımızı solerız.
Alınma nen tamam :D Gelmeye çalışıcam ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt