Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

11.12.2011 Pazar günü saat 13.30 Paintball organizasyonu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cok teşşukker ederım herkeze teker teker inş herşey yoluna girer cok sagolun ailem

kopeyımın durumu hala aynı yogun bakımda serum yıyomus yarın sabahtan yanına gecıcem cerahlar gelcekmıs ne yapılcanı tartıcaklar bakıcaklar benım oglum gucludur 17 senedır ne zorluklar yasadı ıns bunuda atlatıcak birde 1 saat önce hasan abime gittim yanında calıstıgım ıcın yarın ıse gelemıcemı ve kamyonetın anahtarı nı bırakmak ıcın gulsuyuna gectım ordan donerken kız arkadasıma ugradım bostancı tarafında ordan cıkarkende kavsakta sarhosun tekı arabama vurup kactı ne plaka alabıldım ne de baska bısey adamın durcanı zannedıp arabadan ınerken sınırle adamın kactını gordum pesınden gıtmeye kalktım ama adam kayolmustu mavı bı şahin plakanın sonu 83 ama kesınlıkle harfler gözukmuyordu sımdı eve geldım resımlerı atıyorum kafam dagılsın bıraz uzucu ve bı okadar eylencelı bır gundu yıne sonu kotu bıttı benım ıcın nazardanmıdır bılemem ama bende bısey var hakkımda hayırlısı :(:(

Kardeşim deminde söledim onu yap bence ...

Hani it iti ısırmazdı ? Demek ısırıyormuş ...
gayet güzeldi gökhan a teşekkürler oyun başlamadan önce biz bu yaşlıları ayıklarız diyordunuz ama tecrübe kazandı.....
mangal daki üstün emeklerinden dolayı mangalcı başlarınada ayrı teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt