Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

11.02.2010 >> ERYA >> yco-mfb-kaya7799 >> Resimler

siz siz olun geç saatlerde yemek yemeyin sürekli.. :D :D :D

yarın sibel e doğum günü partisi düzenleyin erya da

Abi valla bizimkiler yapar kesin bişeyler sibel hanıma. En azından Furkan börek yavuk mavuk bişeyler alır garanti =)

melihcim acilen sansürleme yapman gerekiyo bence hepside eklenmezki ama yawrucum :) 2. si araba kullanırken fotoraf çekmen hiç hoş değil cık cık cık.

kardeşim iyki geldin bugün, süper fotolar eline sağlık eksikler de var sansür yetmedi sanırım.. :D :D :D :D

rica ederim kardişim =) dediğiniz gibi sansürü harbiden bazı resimlerde unutmuşum şimdi fark ettim sildim onları :d

bu arada furkan-kankaaa elimde çok fena feysbuk resimlerin var upload edip etiketliyim mi onları :D

bayagı eglendınız bellı
sevıyorum sızı
allah muhabbetınızı bozmasın :)
Eyvalla özgür biz de seni seviyoruz :)

vaaay melih eyvallah gitmemizi beklemişsin...
hacı valla birden kafama dank etti ya arabada makina oldugu bi siz varken resim çekemediğime bir de makina kfc'ye getirmeyi unuttuguma üzüldüm.

Bilseydim gelirdim bende :) fotolar güzel, hangi makineyi kullanıyosunuz ?
hocam nikon d5000. Henüz pek iyii bilmesem de kullanmayı zamanla daha güzellerini çekicem inşallah :)

---------- Post added at 00:54 ---------- Previous post was at 00:53 ----------

Bu arada arabamın pisliğine laf ettirmem serbay abi ve savaş :D sabah çamur yagmış resmen hepimizin arabası çok kirliydi.

face meselesini unutma yavru etiketi de.. :D :D :D

takılıyorum kardesım başka zamanda bızı çekersin olmazmı =)

Muhabbetı gzl b gun olmus anlasılan,afferım melıh yakın zamanda gelısme olmus gecen gaftaya gore foto cekımınde:)

takılıyorum kardesım başka zamanda bızı çekersin olmazmı =)
tamamdır ayıpsın, sanatımdan sizleri mahrum bırakmak istemem :D

Allah muhabbetinizi arttırsın... :)
amin =)

Melih abi yakıstıramadım sana ne o arabanı hali :p
kardeşim valla agustostan beri yıkanmıyo yanlış hatırlamıyosam :d

Muhabbetı gzl b gun olmus anlasılan,afferım melıh yakın zamanda gelısme olmus gecen haftaya gore foto cekımınde:)

boynuz kulagı geçecek :cool: :D

Geri
Üst Alt