Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10FA448 Yabancıya Gitmedi..

Sagol Burak Seninde Aracın Hayırlı Olsun Tekrardan...

İki Seçenek Var Kafamda Ya Leon FR Yada İbiza:eek:key:
sagol abi eger durum musaıtse fr dıyorum ben abı bu arada arabayı satmadan once yenı spoıler takmıstın o konunu bulamıyorum bana lınkını atarmısın abı

Allah Allah nerden çıktı şimdi selçuk arabayı satmak :confused:

Alanada satanada hayırlı olsun,,,
Selçuk Allah gönlüne göre versin
Onur sanada hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız ve cezasız günlerde kulan kardeşim,,,

Gerçekten çok şaşırdım Selçuk Leonunu sattığına :)Hayırlı olsun iki tarafada..
Ama siteden bir kardeşimize gittiği için de çok memnun oldum açıkçası,Selçuk senden kırmızı bir FR bekliyorum haberin olsun kardeşim...Onurcum sana da hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullan Selçuk abinden aldığın emaneti..:eek:key:

Serkan Abi benim içinde Çok Ani Oldu, nasip, kısmet..

İşallah Benim Gönlümdede bir Aslan yatıyor ama genede kafam biraz karışık.. bakalım hayırlısı:eek:key:

Onur sanada hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız ve cezasız günlerde kulan kardeşim,,,

Sagol Abi biraz ani oldu ama hayırlısı oldu sanırım iki taraf içinde.. Bakalım şimdi ne alıcaz.. :confused:

Çok teşekkür ederim Gökhan abi inşallah

Kardeşim Allah utandırmasın inşallah istediğin gibi bi araç bulursun kendine bu arada araçtan yana bi sıkıntı olursa çekinme söyle elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. Organizasyonlara da birlikte gideriz sıkıntı yok ok :)

alanada satanada hayırlı uğurlu olsun. :) daha iyilerine inşallah selçuk kardeşim..:eek:key:

Geri
Üst Alt