Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10.000TL'ye 600hp'lik 1.8T

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iyi öyle birşey varsa 30 -35 e alır 10bin harcar 600+ps araba sahibi olur herkes ben 25ps için 500TL harcadım bu oranla hesaplanmış heralde ama ben üzerine 1000 daha versem bi 25 daha alamam ama:)

İşte ben de merak ettim, iddia sahibine sormak için bu konuyu açtım :)

1500 liraya 200 hp oluyor çok çok ısrar eden olursa listemi belki açıklamayı düşünebilirim. o da belki

10.000TL ye 1.8T 600hp olur ama nasıl? nosu basarsın 2 sn liğinemi 600hp olur 0.5 saniyeliğinemi onu bilemem.:)

Şaka bir yana internal yapmadan çok zor/imkansız. İnternal yapmak demek 10.000TL nin üzerine rahat çıkmak demek. Sanırım bir 15.000 dolar harcamak lazım..

kupra kardeş sen belliki bazı ufak konuları büyütmeyi ve kendini küçük düşürmeyi seviyosun ya sen değilmisin typer ı cupra ya öven gerisi boş neyin peşindesin halen anlayamadım 200 tork üreten aracı bize övdünde övdün biz sesimizi çıkarmadık biz bir 600 hp yaparız dedik aklın sıra bizi ezicen bak kardeşim benim muhattabım olamassın bu 1 ikincisi benim babam senin babanı döver olaylarını aş artık ahmet gerekeni yazmış sana halen kendi kendine birşeyler yazıyosun 10000 olmaz 15000 olur varmısın bir iddaya iki aracada aynı parayı harcıcaz bakalaım kim nekadar kuvvetli olacak benim kastım o boş boş konuşma kimsenin canını sıkma ! biz buraya dost kazanalım diye geldik düşman isteseydim 11 yıldır taksiciyim emin ol dışarda kazanırım düşmanı senin geçtiğin yollardan 9 yıl önce geçtim ben

kupra kardeş sen belliki bazı ufak konuları büyütmeyi ve kendini küçük düşürmeyi seviyosun ya sen değilmisin typer ı cupra ya öven gerisi boş neyin peşindesin halen anlayamadım 200 tork üreten aracı bize övdünde övdün biz sesimizi çıkarmadık biz bir 600 hp yaparız dedik aklın sıra bizi ezicen bak kardeşim benim muhattabım olamassın bu 1 ikincisi benim babam senin babanı döver olaylarını aş artık ahmet gerekeni yazmış sana halen kendi kendine birşeyler yazıyosun 10000 olmaz 15000 olur varmısın bir iddaya iki aracada aynı parayı harcıcaz bakalaım kim nekadar kuvvetli olacak benim kastım o boş boş konuşma kimsenin canını sıkma ! biz buraya dost kazanalım diye geldik düşman isteseydim 11 yıldır taksiciyim emin ol dışarda kazanırım düşmanı senin geçtiğin yollardan 9 yıl önce geçtim ben

osman sakın bu kadar sınırlenme kardesım sakın relaxxxx

Sınır strese gerek yok bence,ortada baska konuda ortaya atılan b ıdda soz konusu duzgun dılle aynı soru sure gelmıs devam etmıs baska konu acılarak.herkes 1.8t sını yapsın :)

ne siniri mehmet...efendi gibi tartışıcaksanız yazın yoksa msn den konuşun beyler...seviyenizi düşürmeyin

kilit....kişisel konuların yeri değil burası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt