Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 nisan ANTEP Yemeği FOTOGRAFLARI

Bakalım 24 nisan orada olacam hıc o aksam gordugumuz arkadaslardan ses yokmu bak merak ettim

şimdi gene yemek fotoları vardır diye bakmıyodum dayanamadım açtım hepinize afiyet olsun :) kalabalıklaşmaya başşladınız maşallah diyelim.....:eek:key:

ya o yemeklerin resmini koymasaydınız bri :) güzel organizasyon

Tebrikler helal olsun antepe yine SCW ye yakışır ve daha kalabalık bir organizasyon olmuş fotoları görünce insanın canı çekiyor....

İmkanlar kısıtlı olmasa görkemde biliyor antepe gidesim var ne zaman olur kısmet tabi....

Feridun senin arabanın yanında benim resim vardı o nirde :)

beğenilmez mi tabi ki beğenilir..
yanlız tekrar helal olsun bizle oturup hiç bir şey yemeden sadece bi tas ayran içerek kalkmak takdire şayan bir durum..
:eek:key::eek:key::eek:key:

varol abiii süpersin bu yorumuna çok güldümmm bi tas ayran ha, çay da içmiştim onu unutmuşsun çok bile oldu ayran yağlıydı hahahahah.....ben nelere alıştım kolay değil tabi siz yediniz bana kan yaptı afiyet olsun cümlenize......:)

Geri
Üst Alt