Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 dk da lastik tamir kiti

bunlar belli bir bara kadar şişiriyor ve lastikciye kadar idare ediyor diye biliyorum ama hiç kullanmadım kullananlar varsa yorumlara göre araçta bulundurulası bir malzemeymiş sök tak olayı olmaz en azından

bunlar belli bir bara kadar şişiriyor ve lastikciye kadar idare ediyor diye biliyorum ama hiç kullanmadım kullananlar varsa yorumlara göre araçta bulundurulası bir malzemeymiş sök tak olayı olmaz en azından
gecen sabah evin 3 sokak arkada sabah şisiriyolardı dikkatimi cekti işe yarıyormu die sordum iyi fena degil dedii daha güçlüleri varmıış fiyatını bilmiyor komsudan aldım dedi elzem bi malzeme hakkaten bide ısparta yolunda kaldıgımız aklıma gelincee:) sarhoş arabasında lastikciye kadar yollamıştık arkadaşları :D

Geri
Üst Alt