Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 vtec vs 1.4 tsi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:D Abt Kitli golf 5 140lık tsi zorlanmadan egzozlu filtreli vtecleri geçiyo.
ama abt kitli olmayanlar başa baş yada çamurlukla önde yada geride oluyo (ciğerine bağlı):).golf 6 160lık zorlanmadan geçer.122lik golf 6 vtec karşısında geçilir.Leon 125hplik geçilir.Leon 1.8Tsı 160lık geçer.Vtec stocksa sonuçlar böyle olur.

abt kitli derken ? fiberler 30 hp mi veriyor :rolleyes: 140 hp tsi vtec in içinden geçer GT type-r tokatlar ;)

abt kitli derken ? fiberler 30 hp mi veriyor :rolleyes: 140 hp tsi vtec in içinden geçer GT type-r tokatlar ;)

abt kitli derken abt kitlilerin egzoz sistemi komple abt ve o egzoz o arabaya çok güzel güç veriyo yani sana şöyle söylüyüm abt kitli ile normal arasında 3-4 boy oynuyo ;)

orj gt typerımı tokatlıyo anlamadım ?

:D Abt Kitli golf 5 140lık tsi zorlanmadan egzozlu filtreli vtecleri geçiyo.
ama abt kitli olmayanlar başa baş yada çamurlukla önde yada geride oluyo (ciğerine bağlı):).golf 6 160lık zorlanmadan geçer.122lik golf 6 vtec karşısında geçilir.Leon 125hplik geçilir.Leon 1.8Tsı 160lık geçer.Vtec stocksa sonuçlar böyle olur.

Burak bana özgürün cebini yollarmısın? adama ulaşamıyorum..eski telefonda kaldı tüm numaralar...

---------- Post added at 18:09 ---------- Previous post was at 18:08 ----------

Bu arada aracımın hava filtresi temizlendikten sonra nefesi inanılmaz açıldı..sanki bir çok aracı geçebilirmişim gibi geliyor ara hızlanmalarda..

Burak bana özgürün cebini yollarmısın? adama ulaşamıyorum..eski telefonda kaldı tüm numaralar...

---------- Post added at 18:09 ---------- Previous post was at 18:08 ----------

Bu arada aracımın hava filtresi temizlendikten sonra nefesi inanılmaz açıldı..sanki bir çok aracı geçebilirmişim gibi geliyor ara hızlanmalarda..

Yolladım abi

1.6 vtecten kasıt 110 luklar mı ? yoksa Vti dedıgımiz 1.6 160 mı ?

VTEC'den kasıt VTI'sa, TSI'ın hiç şansı yok.

110 luk ya. bende benzin yoktu 20kmlik benzinle gittim bide devir kesiciye yakalandım o yüzden başa baş gittik bide benim motor daha 2bin kmde...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt