Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 tdi dsg.Forumda ilk herhalde )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tartışma ortamı yaratip forum huzuru kaçmaması adına silinen mesajLARın oldu..sen de takıldın ille de adama kötü yorumu mutlaka yazmaliyim da yazmaliyim diye...
bu kadar yormanin tartişmanin manasi yok..
hala daha yok serbay yöneticiliği birakacak mi yok hadi bi daha yazicam çabasi içindesin..
silinen mesajlarina baktiğimda sana çocuk dedim diye içlenmişsin..
sanki çok müthiş bir yorummuşcasina yazdiğin yorum silinince ille de yazicam ille de yazicam diye tutturman, başka topiclerde espri çıtası yerlerde sürünen recep ivedikten videolar koyman, ve bir çok kez tekrar ettim (hatta yine edeyim,olumsuz yorum yapmiş olmandan ötürü silinmedi post'un tabiki beğenmeyebilirsin,bireysel tartışmaya meyilli mesajların silindi ancak o mesaj silinmeseydi, kalan mesajlarla birlikte konuda kopukluk oluşturacaktı),bana bunu bir çok kez tekrar ettirip anlaman ile ilgili aklimda şüphe oluşturmuş olman üzere "çocuk" kanısı oluştu kafamda...bu konuda bir sıkıntın varsa pm leşebiliriz , istersen cep telimi vereyim ara derdini anlat...
ancak artik bu topicte bu kadar saçmalama yeterli..dolayisiyla mesajin siliniyor ve konu kapatiliyor...

şuanda işteyim çok yoğun bir şekilde çalışıyorum. İşlerimi bitirdiğim zaman gerekli banlama ve açıklamasını yapacağım. Aldığım kararın arkasındayım " Cupra " nickli Ayberk arkadaşımız ceza alacak konudaki huzuru bozduğu ve yöneticilerin kararlarına askıntılık ettiği için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt