Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 çooook yakıyor

ben az kalsın alıyordum 1.6 ya sunrooflu ıdı sagolsun satıs elamanı ne gerek var tsi al dedı sansıma da 1 gun sonra 2011 ler cıkıt :D

Kanka bekliyorum biraz babam acele yok dedi... =)

işin kötü tarafı buraya yazmamın sebebi artık dayanamamış olmam.Geçen hafta cuma günü bujiler yağ her şey değişti.Özellikle boğaz kelebeğinede baktırdım bi sıkıntı yok.Bu haftasonuda şöle bi gezdim bi değişiklik var mı diye maalesef o da yok.Çoğu arkadaşımızda çok yaktığını ve 1.4'ün hem uçak gibi hem de mantıklı bi şekilde ekonomik olduğunu söylediler.Biraz paradan sonra 1.4TSI yolu gözüktü gibi.. Ynai yine masraf :(

Boğaz kelebeğine baktırdığında yani açıp söktükleri anda araç kalibrasyonu bozuluyor tekrar programlamaları gerekiyor aracını bilgisayarda.Bu temiz deyip hiç yazılım yapmadan bu bakımı yaptılarsa yağ buji falan aracının çok yakma sebebinin bu olma ihtimali çok yüksek.
1.4 Tsi ile senin 1.6 nın yakıtı 100 km de 1 lt belki çok zorlarsan 2 lt ye yakın fark eder bu çok büyük bir fark mı ? Bence değil ancak performansı kesinlikle daha iyi.

1.6 stylance'ım 100km'De ortalama 12L ve 39 kuruş yakıyor.Gaz taktırdım oda 29kuruş yakıyor.Ne yapacağımı şaşırdım.Arabamdan inanılmaz memnunum ama bu yakışı ve tüpte olduğunda performans düşüklüğü beni ciddi düşündürüyor.1.4 TSI kullananlar veya diğer bu kalitede araç kullananlar bana bilgi verebilir mi kendi araçları hakkında??Özellikle 1.4 TSI dışarıdan duyduklarıma göre az yakıyormuş ve performansı buna göre çok çok iyimiş...

Cağkan senin değerlerde bir sıkıntı var sanırım Bendeki araçta aynı 100 km'de 7,2 ile 8,9 yakışı mevcut Lgp de ise 22 kuruş yakıyor. :confused:

Geri
Üst Alt