Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI Turbo Timer?

gazladın bi anda durdun basınç değer olarak çok az da olsa direkt turbodan ölçülünce saatte gözüküyo..belki ordan beklemen konusunda hatırlatıcı olabilir bilmiyorum.. :)
la olm ne alakası var turbonun ıcınde basınc kaldı muhabbetıne mı beklıyosun yaglanma b anda durmasın dıye turboda beklıyosun.rotantıde calısan araba basıncmı uretırmıs

la olm ne alakası var turbonun ıcınde basınc kaldı muhabbetıne mı beklıyosun yaglanma b anda durmasın dıye turboda beklıyosun.rotantıde calısan araba basıncmı uretırmıs

yavru ben rolantide basınç üretiyo mu dedim ya da basınç kaldı gibi bişi. ??
bunun yanında turbo tam performans çalışıp boşa aldığında direkt rolantide çalışır hızına hemen iner mi inmez..bunun yanında DV'nin amacı zaten gaz bırakınca turbonun kısa süre içersindeki diğer gazlamaya hazır bi şekilde hazır tutmasıdır..

Yaptıgım alıntıda baska bsey mı yazıyo o zmn:)

kardeşim mesajları bi daha oku sen en iyisi.. :) ;)

Geri
Üst Alt