Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi leon um

EMRE KAAN ALPTEKİN

Kayıtlı Üye
15672754.jpg

56328282.jpg

55707179.jpg

73380513.jpg

29102009008k.jpg

Allah Kaza Bela Vermesin Rengiyle Bodykitiyle Çok Şık Olmuş! Kazasız-Belasız-Cezasız Güle Güle Kullanın....... :)

hayırlı uğurlu olsn allah kaza bela vermesin :)
benim beyaz TSi da 06 BZ 6686 . sırf meraktan soruyorum aracınızı başka bir ilden alıp 06 ya mı geçirdiniz yoksa ilk aldığınızdamı vardı plaka?

Önceden görmüştüm fotolarını.Çok hoş bir arabanız var maşallah.Özellikle arka tampon ve eksoz çok hoş duruyor bence.Spoiler'de aynı şekilde hoş durmuş.Sadece krom panjur çerçevesi sırıtıyor gibi.Piano black olsa daha güzel dururdu bence.Beyaz araba ile krom parçalar güzel durmuyor.

allah kazasız belasız surusler nasıp etsın

ismail bu araçta benimde o detay hoşuma gitti. siyah oldumu çok boş duruyor bence :)

malum sitede bugün satış ilanını gördüm aracnız güzeldi aslında :)

Bu araba benim enitemindi oda istanbuldaydı ama çok sadeydi yani orjinaldi ben ankaraya getirdim arabayı 06 bz 8000 özel plaka dediler öyle almış oldum tanıdıklar vardı ön çerçeveye gelince bu salı günü tavan aracın ön konsolu aynalar piano black kaplanacak aracıca malum siteye sırf meraktan koydum walla ben bile şaşırdım desem yeri var

anladım teşekkürler :)
allah kaza bela vermsin maşallah tekrardan :)

Geri
Üst Alt