Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI denemelerim :)

Sciroccolar nedense çok gıcık oluyor ibiza cupralara, bende bayramda bodrum ve çeşmeye arabayla gittim, bursa ve çeşme otobanında hangi sciroccoyla denk geldiysek yürüdük:) istanbulda da en çok sciroccolar uğraşıyor zaten..

tsi ibizalar çok keyifli yahu, acaba mı dediğim çok oluyor ama iş işten geçti bir kere.

Sciroccolar nedense çok gıcık oluyor ibiza cupralara, bende bayramda bodrum ve çeşmeye arabayla gittim, bursa ve çeşme otobanında hangi sciroccoyla denk geldiysek yürüdük:) istanbulda da en çok sciroccolar uğraşıyor zaten..

anca gıcık olurlar:D

bu arada ıbıza cupra cok ama cok keyıflı safayla 30 derece havada gazlamıstık arac kesılmıyor masallah

Bende roccolara fena uyuz oluyorum :D ondan yürüyorum her gördüğüm yerde geçmek zevk veriyor insana :D:D

senın yuzunden gıdıp type r alcam hıc olmassa yazılım yapmama bahanem olur turbo yok dıye:)

Tayyarın temizi çok al kaldı ya Şemun. Temizlerine de 40 bin TL üstü istiyolar. Çok yüksek fiyatlar. Sen direk S2000 al bence :D

Geri
Üst Alt