Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2tsİ leon yakit tÜketİmİ

şu şartlarda en büyük etken penzinin pahalı olması ama 50tl ile 150km yapman normal gibi
stage2pus versiyonda 100tl ile 150km yapıyorum beni düşün ama deger.:)

1800k lerdeyim sakin kullanımda şehir içi 6.6 civarına düştü.

gereksiz dur kalk dedim :) yani önümdeki ilerleyince bende hemen ilerlemiyorum biraz ilerlesin falan öyle. onlar 2 kere kalkıo ben 1 kere mesela :D

Ayrıca normal kullanımda 2200devir üstü gereksiz. O devirde vites değiştirirseniz daha az yaktırabilirsiniz.

kardeşim sen artık işin kurdu olmuşssun daha önce taksicilik falan yapmıyordun degil mi :) tecrübelerini takip ediyorum sağol işe yarıyor;)

arkadaslar bende leon almak ıstıyorum sımdıkı kullandıgım arac fıesta dızel 130 tlye depo fullenıyor ve sureklı sehır ıcınde kullanımda 500-520 km goturuyor her turlu kosulda sımdı leon almayı dusunuyorum 1.4 tsı acaba kullandıgım araca gore cok yakarmı yanı karsılastırırsak ne kadar fark edr acaba bılgılendırecek arkadaslara sımdıden tesekkurler

Fiesta'ya yakıt için biniyorsan benzinli Leon seni çok üzer... En azından dizel İbiza filan bul :) Veya kıy paraya 1.9 TDI veya 2.0 TDI Leon al :)

Geri
Üst Alt