Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,2 tsi ya jant 17 mi 18 mi tavsiyeler öneriler?

alp sende cut out yaptırdın alt devırlerın öldü:)

bence 18 de bı sıkıntı olcagını sanmıyorum ılla bazı seylerden odun verılecektır ama pıyasada 225 40 18 ebatlarını kullanan bır suru leon var ve bı sıkıntı olacagını sanmıyorum ayrıca balon ve jant kırılması yolların kotu olmasından kaynaklanıyor.....

ıstanbulda opel astra 20 inc ve coılle yere basılmıs bı arac var aracta ne balon nede kırılma oldu dıkkatlı kullanılırsa bı sıkıntı olmaz...

bence jantın KG sıde onemlı 11kg nın altında olursa ıyı olur...

Şemun ben senin arabama bindiğini hatırlamıyorum. Bilip bilmeden, görüp görmeden yorum yapmayın. Gördüğünüze inanın ama duyduğunuza inanmayın......

Cutout ile tamamen alakasız bir konu ayrıca bu..

Şemun ben senin arabama bindiğini hatırlamıyorum. Bilip bilmeden, görüp görmeden yorum yapmayın. Gördüğünüze inanın ama duyduğunuza inanmayın......

ne bu şiddet ne bu celal olm. ??
bilip bilmeden, görüp görmeden yorum yaptığını çok gördüm ben senin önce kendin uygula söylediklerini..Şemun'un bi avukata ihtiyacı yok ama senin yardıma ihtiyacın olucak galiba yakında.. :eek:key:

arkadaşlar 225 40 18 lastik ebadı ön arka aynı
jantlar kt4 ön arka farklı ofsetli önler 8,5 arkalar 9,5
bu doğru seçimmi yanlış bişi yapmak istemiyorum sadece sorum ile ilgili cevaplar yazarsanız minnettar olucam konuyu açtım 3 yada 4 randımanlı cevap aldım
lütfen sorumun cevabı saygılar

arkadaşlar 225 40 18 lastik ebadı ön arka aynı
jantlar kt4 ön arka farklı ofsetli önler 8,5 arkalar 9,5
bu doğru seçimmi yanlış bişi yapmak istemiyorum sadece sorum ile ilgili cevaplar yazarsanız minnettar olucam konuyu açtım 3 yada 4 randımanlı cevap aldım
lütfen sorumun cevabı saygılar

arkalara 225 takamazsınız sanıyorum. 235'i gerdirerek belki. Burada lastik markasıda devreye giriyor.

8.5" / 9.5" için bu ebatlar tavsiye ediliyor genelde.

225/255 ve 235/265

en iyisi lastikçide test etmek bence :)

:confused:

o hacimdeki motora 18" yada 19" jant takınca inşallah arabam çok yakıyor çekmiyor bu ne biçim araba demezsin. Orjinaller gayet güzel bence, keyf senin bütçen ve çıkan jant lastikleri koyacak yerin varsa sorun yok. ekonomi için 1.2tsi al, jant + lastiğe bi dünya para ver ben pek bağdaştıramadım bu olayı, tabi şahsi fikrimdir kimseyi de kötü etkilemek istemem.

aracına bınmem gerekmıyor... cut out zımbırtılı olan FR da gordum ama bılmeden yorum yapıyorum haklısın .... ayrıca cutout la konunun alakasız oldugunu bılıyorum bı oncekı mesajda demek ıstedıgım aracına yaptıgın uygulamalarda illa bırseylerden kayıp yasıyoruz ama bunu anlayamadın sanırım...

dedıgım gıbı hafıf 18 jant takıldıgı surece hıc bır sorun olmaz

arkadaşlar 225 40 18 lastik ebadı ön arka aynı (MARSHAL MARKA) jantlar kt4 ön arka farklı ofsetli önler 8,5 arkalar 9,5 1000 LİRA NASIL FİYAT

Jant yere değmesin dersek, Marshall da takılabilir tabii.

Geri
Üst Alt