Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,2 tsi geliyor

1.4 TSI Supercharger olanlar Seatta sadece Ibizada var. Yiğit geliceğini sanmıyorum zaten 170 bile değil artık vw 160hp ye çekti (sözde tabii) güncel modellerde. (Golf VI, Scirocco vb.) 1.2 TSI vergiden çok iyi olacaktır, Bir çok araç bundan faydalanacaktır ilerleyen zamanlarda.

Yiğit sen belki bilirsin 1.4 TSI (superchargerlı versiyon) sandık motor ve manuel şanzıman kaç paradır ? :)

1.4 TSI Supercharger olanlar Seatta sadece Ibizada var. Yiğit geliceğini sanmıyorum zaten 170 bile değil artık vw 160hp ye çekti (sözde tabii) güncel modellerde. (Golf VI, Scirocco vb.) 1.2 TSI vergiden çok iyi olacaktır, Bir çok araç bundan faydalanacaktır ilerleyen zamanlarda.

Yiğit sen belki bilirsin 1.4 TSI (superchargerlı versiyon) sandık motor ve manuel şanzıman kaç paradır ? :)

Sandık motor 14-17 mılyar arası gıbı bseydı yanlıs hatırlamıyosam.Arkadasım block delmıstı ordan bılyorum:)

Erhan sence ben düşünmedim mi almayı sadece motoru.. :D :D

2012 Yılında Leon'un kasası değişecek(istihbarat sağlam) belki ozaman dediğin motor piyasaya sürülebilir belki...

o zamana kalırsam yine Leon derim, gelmezse 160hp tsi nerdeyse o tarafa meyillenirim gibime geliyor...

Sandık motor 14-17 mılyar arası gıbı bseydı yanlıs hatırlamıyosam.Arkadasım block delmıstı ordan bılyorum:)

Şanzıman hariç değil mi? Fena değilmiş fiyatı aslında.

Erhan sence ben düşünmedim mi almayı sadece motoru.. :D :D

Kesin düşünmüşsündür :) ben leon için düşünmüyorum ama :) sen 170lik alırsan senden çıkanıda ben alabilirim :D

Erhan benden çıkan motora ne kadar verirsin söyle o zaman..
heyecanlandım ya.. :D :D :D

yuh Yiğit fantezi adamısın yemin ediyorum :D

Yiğit o arabayı eğer 200hp üzerine çıkartırsan ben ne var ne yok nakite çevirir izini sürerim hemen rahat dur biraz bakiiimmmm

hayırlısı olsun, daha ne kadar küçültebilicekler bakalım hacimi. gaza çok yüklenince patlıycak yakında bunlar :)

Geri
Üst Alt