Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 90 hp manuel yakıt tüketimi

IMG_20161202_140948.jpgIMG_20161202_140941.jpgIMG_20161202_140929.jpg

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

IMG_20161202_141841.jpg

Renkli ekran olan araclarda sifirlama tusu yok.
Duz referancede var sadece.
Biz ekrandan ayarlar dan sifirlama yapiyoruz. Yanilmiyorsam ekran ayarlari kismindandi

3.depo da bitiyo 3 diş kaldı.yine 460 gidiyo araç hiç bi değişen olmadı aldığımdan beri araç 1200km de şu an.ortalamam 1.6 benzinli otomatik araç gibi resmen

Ekli dosyalar

• IMG_4088.JPG
    IMG_4088.JPG
    836.1 KB · Görüntüleme: 22
Renkli ekran olan araclarda sifirlama tusu yok.
Duz referancede var sadece.
Biz ekrandan ayarlar dan sifirlama yapiyoruz. Yanilmiyorsam ekran ayarlari kismindandi
Reference pakette hem ekrandan hem de o gösterilen tuştan yapılıyor ayrıca o tuşa basarak kadranda başlangıç/yakıt sonrası/uzunsüreli verileri arasında geçiş yapılıyor. Bilmeyenlere yeni keşfettiğim bilgiyi vermiş olayım.

Kardeşim senin aracında dikkatimi çeken birşey var o da ortalama hızın. Senin ortalama hızın da yüksek, yani bu veriler bu ortalama hıza göre normal gibi. Ben de açık yolda devrinde hız yaptığımda o rakamlara yaklaşmıştım. İşe git gelde yolum şehir içinde baya dur kalklı. O yüzden benim şahsen ortalamam yüksek daha önceki gönderilerimde yaklaştığım rakamları görebilirsin. Derdimiz şehir içinde de bu rakamları yapmak. :)

Çabuk 3. Vitese çıkıp sabit hızla gidince oluyor 17 km olan Konya da şehir içi dur kalk ile yaptım... Bir ve ikinci viteste ne kadar ugeasirsan uğraş o değerlere ulaşılmıyor. Hele bir de 40 litreden basli6or akla zarar ... Otuzda 3 kırk kırkbeş 4 atmista beşe atıp sabit hızla gidince oluyor :)

Konya dedin 100 puanı hakettin kardeşim. Konya dümdüz araç kullanımı için de harika biyer. Gitmişliğim araç kullanmışlığım da var. Ama oradaki dur kalkla istanbul işe gidiş dönüş trafiği birazzcık farklı :):)

Konya dedin 100 puanı hakettin kardeşim. Konya dümdüz araç kullanımı için de harika biyer. Gitmişliğim araç kullanmışlığım da var. Ama oradaki dur kalkla istanbul işe gidiş dönüş trafiği birazzcık farklı :):)
Şimdi öyle deyince kendimde farkettim Allah sabır versin size ne diyeyim

Geri
Üst Alt