Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.0 ecotsi dsg ibiza sahibi olan arkadaşlar varmı aramızda

vites 2 den 1 e gecerken sesli geciyor herzaman olmuyor ama genelde oluyor.dusuk viteslerde de vites gecis seslerini duyabiliyorum ama rahatsiz edici boyutta degil. senin aracta durum nasil tesekkurederim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
[doublepost=1497189412,1497189286][/doublepost]Merhaba bende de 1.0 style plus aldım 3 gün önce su an 1200 km deyim uzun yolculuk yaptım araçla gayet memnunum yakıt performance dsg muhteşem üçlü olmuşlar ✌ herhangi bir ses falan almadım

durduk yere değil onu denemek amaçlı yaptım. çünkü ilk önce o sesi rampa çıkarken otomatik modda, yavaslamak zorunda kaldım o ara vites 2 den vuruntulu bir sekilde 1 e dustu.ayak gaz pedalindayken 2 den 1 e duserken oluyor ve ozellikle rampalarda.buguň bi arac denedim. azda olsa o sesi duydum. elimde olan bisey degil arabadan ses geldimi rahatsiz oluyorum:)
[doublepost=1497189631,1497189433][/doublepost]araciniz hayirli olsun gule gule kullanin.7 ileri dsg lerde bu tip sesler normal anlasilan

durduk yere değil onu denemek amaçlı yaptım. çünkü ilk önce o sesi rampa çıkarken otomatik modda, yavaslamak zorunda kaldım o ara vites 2 den vuruntulu bir sekilde 1 e dustu.ayak gaz pedalindayken 2 den 1 e duserken oluyor ve ozellikle rampalarda.buguň bi arac denedim. azda olsa o sesi duydum. elimde olan bisey degil arabadan ses geldimi rahatsiz oluyorum:)
[doublepost=1497189631,1497189433][/doublepost]araciniz hayirli olsun gule gule kullanin.7 ileri dsg lerde bu tip sesler normal anlasilan
Hocam ses normal sarsma normal degil gibi bencede. Ses gecisleri herkesin yaşadığı birşey. Ama geçiş sarsintisi bende en baslarda olmuyordu. Belki dsg sıfırlamak gerekir bi denemem gerekiyor.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Valla arkadaşlar gavur yapmış eniştemde DCT i30 var hem dizel hem otomatik baktımda 1.0 eco tsi dsg candır gerisi heyecan

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yakıt tüketiminiz nedir arkadaşlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt