Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.0 95hp manuel vites YAKIT durumu

Furkan sen iyi veri yakalamışsın bravo peki senin araç kaç km? Ben şehir içi 7 nin altına inemiyorum bodrum gibi bir yerde

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Furkan sen iyi veri yakalamışsın bravo peki senin araç kaç km? Ben şehir içi 7 nin altına inemiyorum bodrum gibi bir yerde

00249A66-4A6E-4B86-8F52-500CB3F9ACA7.jpeg
23 bin km olmak üzere,
Geçen aylarda ünye samsun arası seyahatimdeyken yakaladığım tüketim. Araçta tekim ve bagajım yoktu.

Son düzenleme:
F28BDC68-3081-4940-83F8-8333CECBF09C.jpeg
Bu arada aracım budur. 15bin km bakımını 9 bindeyken yaptırdım. 30 bin bakımını da 19 bindeyken yetkili serviste yaptırdım. Araçtan çok memnunum sadece trim sesi geliyor arada

yokuşu tırmanışı bol olan yerde kullanıyorsanız ağırlıklı olarak tüketimi artıracaktır. bir de vites geçiş uyarılarına dikkat ederseniz ortalama düşer tahminimce. bende Bursa şehir içinde 6 civarı yakıyor.

Süpersiniz. Evet seat ibiza da trim sesi ve sunroff tam açıkken ses geliyor
Trim sesi gerçekten sinir bozucu. Sağ sol ön direk ve ön iki kapıdan hemde.

Vw polo da hyudai i20 de tık yok bizde var !!! Üzücü

Ben würth silikon sprey aldım hic bir işe yaramadı

Ayrıca cam buğu yapınca max tusuna basıyorum klima da devreye giriyor hemen kapatıyorum
Siz cam buğu işini nasıl çözüyorsunuz auto cam buhu tıklayınca ac klima açıllması normal mi

Klimayı açmadan cam buğusunu gidermek zor. İlk 5 dk. Klimayı ve arka cam rezistansını açıp buğu tamamen kaybolana kadar açık tutup sonrasında ac tusuna basıp kapatıyorum motor sıcaklıgı yeterli geliyor. Klimasız cam buğusunu gidermek imkansız hele araçta kişi sayısı fazla olunca.

Klima acık peki auto düğmesi de açık mı ve kaç derece yapıyorsunuz. Otomatik ac kapanmaz mı illa kendimiz mi kapatacağız

AC acik, fan hizi orta on camlar ve gogus hizasina yonlendirme. Sicaklik ayari da 22 ya da 23 yapiyorum, arka cam rezistansi da acikken 5 dakikada tum camlar aciliyor. 1 - 2 kez silecek calistirip cami silmek de gerekli. Sonrasinda arka cam rezistansi ve AC tusuna basip klimayi kapatiyorum fan yine acik bu arada komple kapatmiyorum. Artik bugu olmuyor, motor sicakligi ile yoluma devam ediyorum.

Onceden bilgisizligimden dolayi AC kapali iken bugu gidermeyi aciyordum uzun suruyordu. Zaten on cam icin max tusuna basildiginda sistem AC yi otomatik aciyor.

Bir de ic sirkulasyon asla kapali olmayacak. Kapattigin anda aninda buharlaniyor camlar.

Süper cevap evet otomatik max tusuna basınca ac acılıyor ve iç sirkilasyonu kapatıyorum ben dışardan hava girişi sağlıyorum sen öyle yapmıyorsun ama

Süper cevap evet otomatik max tusuna basınca ac acılıyor ve iç sirkilasyonu kapatıyorum ben dışardan hava girişi sağlıyorum sen öyle yapmıyorsun ama

Benimki de oyle kapali derken sistem kapali degil fonksiyon tusu kapali konumda yani disardan temiz hava girisi acik. Dugmeye basinca ic sirkulasyon aciliyor, disardan hava girmiyor icerdeki hava devridaim yapiyor ve kisa sürede camlar bugulaniyor.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt