Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1'İncİ beykoz off-road oyunlari başlıyor

gece bizlere eşlik eden SCW'li kardeşlerim ve organizasyonda kapı hakemliği yapan emre kardeşime sonsuz teşekkürler

bende yanımdaki kardeşlerim ve kendi adıma sana ve beyoff'a çok teşekkür ederim abim.gerçkekten çok zor çok yorucu ama çok keyifli bir org. oldu.burdan bütün beyoof ailesine ve yönetime ayrıyetten teşekkürü bir borç biliyorum.herşeyimizle ilgilendiler bütün sevgi ve saygıları ile .ayrıyetten beni görevlendirerek ayrıca sevindirdiler inş. layığıyla yerine getirebilmişimdir görevimi.senin olduğun her yerde bende varım CEZMİ BABA ...:D ama org sonunda belinide sakatlıyodum o ayrı :D

sizlerden sonra daha çok debelendik parkurda...seninle yağmurlar başlasın riva şile arasını dolaşırız bir kaç araç ile birlikte.özellikle kum pistte araç kullanmak beceri ve tecrübe istiyor kazanmak gerek.:)

emrahlar çok bayıldılar yoksa ben uzatıcaktım gün sonuna kadar abim ama olsun bidakine artık.aynen abi çıkalım gezelim rivada iyice kavrıyım bu işi ben :D

içimdeki navara aşkı depreşiyor bu konuyu görünce.

bu resimdeki navara değil ama çok keyifli :) ben bu kadar çamura girmeye cesaret edemezdim herhalde...

Geri
Üst Alt