Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

02.11.2011 tarihli 225/40/18 için aldığım lastik fiyatları

Annemin aracında 2 sene kumho ku31 kullandık. Orta seviye bir lastiktir. Kuru zemin performansı oldukça iyidir ıslakta biraz daha vasatlaşabiliyor.
Bir kötü yanıda çabuk sertleşmesi. Onun dışında kötü bir yanını görmedim o fiyata alınacak en iyi lastiktir diyebilirim.

Fiyat pek sorun değilse pzero rosso veya S001 rakipsizdir.

Annemin aracında 2 sene kumho ku31 kullandık. Orta seviye bir lastiktir. Kuru zemin performansı oldukça iyidir ıslakta biraz daha vasatlaşabiliyor.
Bir kötü yanıda çabuk sertleşmesi. Onun dışında kötü bir yanını görmedim o fiyata alınacak en iyi lastiktir diyebilirim.

Fiyat pek sorun değilse pzero rosso veya S001 rakipsizdir.
kumho için verdğin bilgiler için teşekkürler..para biraz sorun çünkü 1700-2000 tl vermek istemiyorum lastiklere sonuçta bineceğim araba 1.4 tsi leon vede bridgestone la uygun ama iyi bir lastik fiyatına yay-rcd 510 gibi birkaç şey yapılabiliyor yay almayı tercih ederim:)

• Beğen
Reaksiyonlar: _AS_
abi dunlopun linki açılmadı bakamadım ama bir lastikçi dunlopun o ebatta lastiğinin olmadığını söylemişti onun yalancısyım linke bakmadığımdan..pirelli linkine de baktım o fiyat peşin alırsak öle taksitli fiyatlar gitgide artıyor benim yazdığım zaten taksitli fiyatıydı yoksa biliyorum bu seri sanırım cupraların orjinalinde gelen seriymiş...kumhoyu daha bir araştıramadım bu fiyat gerçekten iyi ama onun ku25 ku31 gibi serileri varmış iyisi kötüsü diye onun için sağol abi gene de ilgilendiğin için

Dunlopun 225-40-18 ebatlarında lastıgı var.Bugun arkadas ıcın baktık.

225 40 18 dunlop Sp sport maxx kullaniyorum gebel anlamda cok memnunum 3 yildan fazladir kullaniyorum heralde devam ederim kullanmaya fiyatida 270-310 arasi degisiyor

bende falkeni yazıyım yarış pistlerinden baya bi tecrubeleri var

225/40ZR18 92W RF ZIEX ZE912 330
225/40ZR18 92Y RF FK452 395

FK452
falken_fk452_lg.jpg

ZIEX ZE912
falken_ze912_lg.jpg

Ekli dosyalar

• falken_fk452_lg.jpg
    falken_fk452_lg.jpg
    13.5 KB · Görüntüleme: 2
  • falken_ze912_lg.jpg
    falken_ze912_lg.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 2
kumho için verdğin bilgiler için teşekkürler..para biraz sorun çünkü 1700-2000 tl vermek istemiyorum lastiklere sonuçta bineceğim araba 1.4 tsi leon vede bridgestone la uygun ama iyi bir lastik fiyatına yay-rcd 510 gibi birkaç şey yapılabiliyor yay almayı tercih ederim:)[/QUOTE

Dandik bir lastik değildir kumho birkaç test verisi gösteriyim

AutoBild Sport (DE) 2007 - 205/45 R16

1) Hankook Ventus S1 evo ***
2) Goodyear Eagle F1 GS-D3 ***
3) Pirelli PZero Nero ***
4) Kumho Ecsta KU31 SPT **
5) Michelin Pilot Exalto 2 **
6) Barum Bravuris **
7) Fulda Exelero **
8) Yokohama S.drive *
9) Firestone SZ-80 *
10) Fortuna F2000 Sport -

Bu da bir başka test.

İşin içine performans girince ku31 biraz daha zayıflıyor fakat hala daha tercih edilebilir seviyede ve Dunlop ve Yokohama nın üstünde.

Evo Magazine (EN) 2007 - 225/45 R17

1) Goodyear Eagle F1 Asymmetric
2) Vredestein Ultrac Sessanta
3) Continental CSC3
4) Bridgestone Potenza RE050-A
5) Michelin Pilot Sport PS2
6) Pirelli PZero Nero
7) Kumho Ecsta STP KU3I
8) Dunlop Sport Maxx
9) Yokohama S.Drive

ben arabayı yeni aldım ve bu yazmış olduğun fiyatlar beni bunalıma soktu:rolleyes: iyi bir lastik alayım desem sökme takma balans 2 milyarı bulucak... allahım allahım

ben arabayı yeni aldım ve bu yazmış olduğun fiyatlar beni bunalıma soktu:rolleyes: iyi bir lastik alayım desem sökme takma balans 2 milyarı bulucak... allahım allahım
valla 5 aşşağı 10 yukarı bu fiyatla daha michelin continental yok burada yoksa onlarda yaklaşık olarak bridgestone fiyatındalar bende bu fiyatları bilerek aldım cupra jantını ama ne güzeldi 16 janta lastik bakarken goodyear ın 1 yıl yarılmaya ve balon yapmaya garantili nct 5ini tanesini 125 den 500 e almıştım gitmişti bunlar bildiğin adamı hesap makinesi kullandırmaya zorluyor:(:(:(

kumho için verdğin bilgiler için teşekkürler..para biraz sorun çünkü 1700-2000 tl vermek istemiyorum lastiklere sonuçta bineceğim araba 1.4 tsi leon vede bridgestone la uygun ama iyi bir lastik fiyatına yay-rcd 510 gibi birkaç şey yapılabiliyor yay almayı tercih ederim:)[/QUOTE

Dandik bir lastik değildir kumho birkaç test verisi gösteriyim

AutoBild Sport (DE) 2007 - 205/45 R16

1) Hankook Ventus S1 evo ***
2) Goodyear Eagle F1 GS-D3 ***
3) Pirelli PZero Nero ***
4) Kumho Ecsta KU31 SPT **
5) Michelin Pilot Exalto 2 **
6) Barum Bravuris **
7) Fulda Exelero **
8) Yokohama S.drive *
9) Firestone SZ-80 *
10) Fortuna F2000 Sport -

Bu da bir başka test.

İşin içine performans girince ku31 biraz daha zayıflıyor fakat hala daha tercih edilebilir seviyede ve Dunlop ve Yokohama nın üstünde.

Evo Magazine (EN) 2007 - 225/45 R17

1) Goodyear Eagle F1 Asymmetric
2) Vredestein Ultrac Sessanta
3) Continental CSC3
4) Bridgestone Potenza RE050-A
5) Michelin Pilot Sport PS2
6) Pirelli PZero Nero
7) Kumho Ecsta STP KU3I
8) Dunlop Sport Maxx
9) Yokohama S.Drive
kumhonun en iyi serisi ku 31 midir yani?

Geri
Üst Alt