Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 2. Bakım Hk.

enginasam

Kayıtlı Üye
Merhaba aracımı alalı 2 yılı geçti şu an 21.000 km de yağ ve filtreli değiştirmek istiyorum ama servis yüksek fiyat çektiği için Kastamonudaki Boschcar servisinde yaptırıcam.Araç İbiza 1.0 EcoTsi 95 Hp yağ olarak Castrol Edge 5w 30 LL alıcam filtre setini servisten mi istemeliyim yoksa Mann yada Bosch set mi taktırmalıyım ?

Servis ne kadar istedi, Bosch ta ne kadara mal olacak.

İstanbul doğuş oto maslak seat servisi 920 TL istedi benden boschcar servisi 720 TL. Benimde araç 29500 km oldu yinede çok yüksek fiyatlar

İstanbul doğuş oto maslak seat servisi 920 TL istedi benden boschcar servisi 720 TL. Benimde araç 29500 km oldu yinede çok yüksek fiyatlar
Bence bosch a okadar para vermeyin. Arada çok büyük fark yok. Özel servisleri de tercih edebilirsiniz. Bosch yerine yetkili servis daha mantıklı.

garanti bitiyorsa dışarda herhangi bir özel serviste 1/3 fiyatına yaptırabilirsiniz.

Servis tabiri caizse öpüyor, kur fiyatları vs bahane ediyor fiyatları abartıyor nedir abi ne yapılıyor ki o kadar, parça fiyatları belli değil mi al bosch marka güvendiğin bir ustaya yaptır kafan rahat olsun yarı fiyatına hemde. Hatta iki defa baksan kendin bile yaparsın yemin ederim :)

Bosch da 900 tl gibi fiyat verdi.Ben de yağı 200 e Orjinal MANN filtre setini hem de polen filtresi karbonlu 207 tl ye sipariş geçtim.yaptıracağım yerde 80 tl işçilik alacak 487 tl ye kaliteli şekilde halletmiş olucam.

ben sizin yerinizde olayım internetten şase numarası ile temin eder sadece değişim için işçilik veririm.

Geri
Üst Alt