Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Zafer abinin aslanından bir kaç kare :)

gerçekten mükemmel bir araç :eek:key: işi bilen bir ustanın elinde dahada güzelleşmiş...
bu aracı çok merak ediyodum :D merak edilmicek gibide değilmiş doğrusu...
konuyu açan arkadaşada ellerine sağlık diyorum.

zafer abi sizi tanınıyorum ama aracınız çok güzel :eek:key:
maşallah nazar değmesin kazasız balasız keyifli sürüşler dilerim...

Zafer abicim keşke egsozun kaynaklarını bi asitle sildirseydin çok daha iyi olurdu. Silinmeyen bu kaynaklar paslanmazın en çabuk zarar gören yerleri olur, egsoz olarak görev yapan bir sistemde çok sorun teşkil etmez ama aklında olsun abicim. Asit pelox temizleyiciyi fırçayla sürüp 20 dakka sonra temizlersen ve bol suyla asiti tamamen yüzeyden skoç brite ile temizletip bezle de sildirirsen diğer yerlerden hiç farkı kalmaz.

Abim masallah, sen daha iyisini yapana kadar en iyisi bu

Maşallah allah nazardan kem gözlerden kazadan beladan bilimum kötü şeylerden korusun çok güzel araç

çok teşekkür ederim kardeşim cümlemizin aracını korusun inşallah

evin yolunu unutturacak kadar güzel bir makine, kaplamasız hali çok daha iyi olmuş eli yüzü açılmış. bu kadar özenilen bir araca müşteri de olunmaz ki :cool: ha arabayı satmışsın ha üzerine titrediğin kızını evlendirmişsin :D kız kısmını bende yaşarım Allah ömür verir kısmet ederse ama senin durumun 1 adım daha zor abicim güle güle kullan.

yaw faruk çok incesin kardeşim sağol varol beni anladığını biliyordum zaten

maşallah tek kelime ile mükemmel:)

sağol mehmet çok daha iyileri güzelleri senin olsun inşallah kardeşim

Allah nazardan saklasın Zafer abi, arabanı inşallah bir denk geldiğimizde inceleriz merak ediyorum :)

amin cümlemizin inşallah , ne zaman istersen emrindedir kardeşim

gerçekten mükemmel bir araç :eek:key: işi bilen bir ustanın elinde dahada güzelleşmiş...
bu aracı çok merak ediyodum :D merak edilmicek gibide değilmiş doğrusu...
konuyu açan arkadaşada ellerine sağlık diyorum.
zafer abi sizi tanınıyorum ama aracınız çok güzel :eek:key:
maşallah nazar değmesin kazasız balasız keyifli sürüşler dilerim...

çok teşekkür ederim kardeşim nezaketin içinde ayrıca teşekkürler daha iyileri senin olur inşallah

Zafer abicim keşke egsozun kaynaklarını bi asitle sildirseydin çok daha iyi olurdu. Silinmeyen bu kaynaklar paslanmazın en çabuk zarar gören yerleri olur, egsoz olarak görev yapan bir sistemde çok sorun teşkil etmez ama aklında olsun abicim. Asit pelox temizleyiciyi fırçayla sürüp 20 dakka sonra temizlersen ve bol suyla asiti tamamen yüzeyden skoç brite ile temizletip bezle de sildirirsen diğer yerlerden hiç farkı kalmaz.

evet bende düşündüm hatta iskendere söyledim faruk ama sanki böyle olsa daha güzel olur abi dedi bende tamam dedim ama haklısın bunu düzeltelim nasıl yapabiliriz nerden bulabilliriz şu işlemi nerde ve nasıl yapacağımı bir anlat be kardeşim kim yapar nasıl yapar sana zahmet olmazsa kardeşim

daha ne olsun Cupra'ların EN'leri bizde , bundan güzel bişi varmı ..

Allah nazarlardan saklasın cok güzeller Masallah

daha ne olsun Cupra'ların EN'leri bizde , bundan güzel bişi varmı ..

Allah nazarlardan saklasın cok güzeller Masallah

çok teşekkür ederim cümlemizinkini inşallah
bunları duymak ne güzel ama keşke emre efendi beni dinleseydi de pis leş halindeyken çekmeseydi sanayide keçe değişirken resim mi çekilir yahu ..

çok teşekkür ederim cümlemizinkini inşallah
bunları duymak ne güzel ama keşke emre efendi beni dinleseydi de pis leş halindeyken çekmeseydi sanayide keçe değişirken resim mi çekilir yahu ..

Aslan herzaman Aslan'dır Zafer abim,

en azından belgesel niteliğinde olmuş feyz alıyoruz böyle görüntüleri görünce başka nerde görebilirizki :)

Geri
Üst Alt