Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yola Bununla Devam

Leons54

Kayıtlı Üye
Hayırlı günler.. Aracımı yeni aldım Gizli Özellikleri açtırabileceğim İST/Avrupa yakasında tanıdığınız bildiğiniz kim var. Birde farları çift u led yaptırmayı düşünüyorum bunun hakkındadır bilgisi olan var mı
687e0f4bf722ac1f439fdc5768bfd341.heic

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hayırlı günler.. Aracımı yeni aldım Gizli Özellikleri açtırabileceğim İST/Avrupa yakasında tanıdığınız bildiğiniz kim var. Birde farları çift u led yaptırmayı düşünüyorum bunun hakkındadır bilgisi olan var mı

Hayırlı olsun anadolu yakasın da ender elektronik yapıyor ama fiyatı biraz pahalı

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tşkler bu tarafta olsa benim için daha avantajlı herkese yaptırmak istemiyorum memnun kalan arkadaşlardan destek bekliyorum.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tşkler bu tarafta olsa benim için daha avantajlı herkese yaptırmak istemiyorum memnun kalan arkadaşlardan destek bekliyorum.

Inşallah iyi birisini bulursunuz şahsi düşüncem endere servisten daha çok güvenirim birçok işlem yaptırdım hiç olumsuzluk yaşamadım

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeri nerde tam olarak peki ? Açık adres falan var mı ? Yolum düşünce yaptırırım

Acik adresi netten bulabilirsin. Bende gizli ozellik icin gitmistim.yer olarak kartalda.
Baya sira oluyor soylemsi gitmeden sira almani oneririm.

Dostum ben bugün maslak oto sanayide 50 tl karşılığında leon fr aracımın gizli özelliklerini açtırdım emil egzoz diye yandekse yazarsan direk dükkana götürüyor müşteriyle de çok iyi ilgileniyorlar

Evet bende şimdi baktım netten dediğiniz gibi sıra almak şartmış forumdada yazmış arkadaşlar. Siz kaç ₺’ye yaptırdınız ? 70 lira yazıyordu sayfasında ?

Kartaldansa maslak daha yakın yolda trafik oluyor çekemiyorum köprü trafiğini :/ tşkler

Geri
Üst Alt