Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yol tutusu ile ilgili sorun ???

toledo5p

Kayıtlı Üye
Yolda 100 km veya uzeri giderken bazen hafif sarsintilar oluyor nedeni hakkinda hicbir bilgim yok rot ayari ile ilgisi olabilir mi ? Yorumlarinizi bekliyorum...

Rot balanstan olabilir. Eğer frene bastığında oluyorsa disklerden olur

O zaman fren disklerinde sıkıntı yok demektir :eek:key:
Bozuk yolda mı gidiyorsun acaba ?? Ya da amortisörlerinde mi bi sıkıntı var acaba. en kısa sürede Servise bir göster varsayımlar üzerine konuşmak olmaz gibi geldi bana :D

O zaman fren disklerinde sıkıntı yok demektir :eek:key:
Bozuk yolda mı gidiyorsun acaba ?? Ya da amortisörlerinde mi bi sıkıntı var acaba. en kısa sürede Servise bir göster varsayımlar üzerine konuşmak olmaz gibi geldi bana :D

Bozuk yolda degil 2. kopru yolunda oluyor gayet duzgun bir yol :) Sanirim dedigin gibi amortisorlerde bir sikinti olabilir dedigin gibi servise gostermek en iyisi . yardimin icin tesekkur ederim :)

araban stok mu yoksa yay var mı..
yoldan olabilir..arabada yay var farsa yapıyor..normal diyorlar..
amortisörlerinden olabilir..biri bile zarar görmüş ise bunu yapabilir..
ön takım konusunu zaten umut yazmış

araban stok mu yoksa yay var mı..
yoldan olabilir..arabada yay var farsa yapıyor..normal diyorlar..
amortisörlerinden olabilir..biri bile zarar görmüş ise bunu yapabilir..
ön takım konusunu zaten umut yazmış

Evet abi arabam stock fabrikadan cikti gibi . Abi sanirim dedigin gibi amortisorlerden kaynaklaniyor cunku ayni yolu surekli gidiyorum onceden yoktu . Herhangi bir bilgin var mi ? fiyat konusunda amortisorlerin 2006 dan sonraki leonlarla yanlis hatirlamiyorsam ayni olmasi lazim ?

Muhtemelen jantlarda bi yamulma yada rotbalans ayarında problem vardır.. Servise yada güvendiğin bi rotbalanscıca götür en fazla 100 tl ye hallederler jatlar ve rot ayarını.

Bozuk yolda degil 2. kopru yolunda oluyor gayet duzgun bir yol :) Sanirim dedigin gibi amortisorlerde bir sikinti olabilir dedigin gibi servise gostermek en iyisi . yardimin icin tesekkur ederim :)

Güzel bir soru geliyor sana. Bu olay sadece 2. köprü yolunda mı oluyor ?

arkadaşlar jant demiş lastiklerinde de yamulma olabilri...
senin iş ilk etapta bir rot balanscı işi

Geri
Üst Alt