Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yol Bilgisayarı yardım

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında mrtcntkn tarafından paylaşıldı.

1. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    arkadaşlar aracımın farı değiştirildi..arıza lambasını söndürmek için vagcom a bağladılar..sanırım o sırada güncelleme vs yaptılar.. sonra abuk subuk ortalamalarla ilerlemeye başladım..bi kere kasarak okula giderken 5.8e indim..normalde kasmadan 5.2 4.8 arasında gidebiliyodum..bugün depoyu fulliym bakalım range kaç açıcak dedim..normalde 6.0 ortalamayla 850 km açarken şuanda 5.8 litreyle 670km range açıyor..acaba aracımın yol bilgisayarı programlamasına 1.4 tsi motorun yazılımını yüklemiş olabilirler mi ?benim ilk aklıma gelen olay buydu

2. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    1.4 TSI yazılımı yükleyemez hata verir..

3. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    serbay abi sadece yol bilgisayarının yazılımını öyle yüklemiş olabilirler diye düşünüyorum..birazdan gidicem eryaya ..full depo 670km range nedir ya.. :(

4. nedjo

nedjo SCW Üyesi

623
    5
    18
    İlginç. Bi süre bekleseniz düzelmezse servise götürseniz mantıklı olur. Sonuçta hayati önem taşımıyor. Bazı şeyler kendiliğinden düzelebilir.

5. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    oyle bsy olamaz,arabana baglanan vag.comla alakalı b durum yok ısın ozunde yakıt ortalamasını etkıleyen baska etmenler soz konusu

6. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Yol gittikçe düzeliyor ama gidebilir km.. Depoyu doldurduktan sonra kaç km yol gittin? :) Birde eski aldığın lt ile yeni aldığın lt birmi..

7. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    serbay abi farım değişmeden önce ortalamada hiç bi sıkıntı yoktu..baya iyiydi
    farım değiştirildi ortalama 8-10 oluyodu basmasam bile..yarım depo kullandım öyle ..bugün ışığım yandı fulledim..800 850 km range beklerken 670 çıktı ..deliye döndüm

8. Doktor Zhivago

Doktor Zhivago SCW Üyesi

194
    8
    18
    Bendede ilk aldigim zamanlarda depoyu fulledigimde range 800-850 km gosteriyordu. Su an ayni sekilde depoyu fulledigimde aynen senin gibi range 650-700 km gostermeye basladi. Fakat toplamda gittigim km degismedi. Araci aldigimdan beride (aralik 2010) guncelleme yaptirmadim. Bence guncellemeyle alakali bir durum degil gibi gorunuyor?

9. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    şimdi eryadan geldim..onlarda aynı şeyi söyledi..bakalım ilk defa yaşadığım için trip KM yi de sıfırladım..ordan görücem..
    umarım ondandır ..

10. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    bugün yüzümü güldüren olay oldu..60km kullandım aracı ortalamayı 5.8 de tuttum ve sonuç ..

Sayfayı Paylaş