Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yol bilgisayarı ve araç rengi hk.

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında novacenna tarafından paylaşıldı.

1. novacenna

novacenna SCW Üyesi

15
    4
    3
    Arkadaşlar herkese merhabalar.İki konu hakkında merak ettiğim şeyler var;

1) Aracım 1.4 referance 2011 model.Hız sabitleyecisi var ekstra olarak.Yol bilgisayarı var mı yok mu bilemiyorum.Olup olmadığını nasıl anlarım acaba ? Ekstra bir donanım varmıdur bunun için,tuş vs. gibi..

2) Ruhsatta aracın rengi metalik gri olarak geçiyor.Ama araç rengi füme.Neden böyle yazılmış bilemiyorum.Vizede problem yaratır mı,yada başka bir probleme neden olabilir mi ? Benim bildiğim ibizanın metalik gri diye bir rengi yok :)

Yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.

2. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    referance modellerinde yol bilgisayarı olmadıgını biliyorum ama yazılımla çıkarılabiliyordu sanırsam arkadaşlar bilgi vericeklerdir

renke konusunda polis çevirmesinde bile sıkıntı olur baglarlar aracı benim başıma gelmişti kontrol ettirmekte fayda var düzeltilir

3. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    kardeş benim bildiğim kadarıylada reference modelinde yol bilgisayarı yok.Aracın renginide tescilde trafik polisi yanlış yazmıştır.Sıfır araçlarda bazen böyle problemler olabiliyor.Bence bir an evvel düzelttir...

4. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.533
    1.698
    113
    sizin araçta yol bilgisayarı ne yazıkki yok...
    renk konusunda kesinlikle bir an önce değiştirin yoksa bağlarlar....

5. SeFfAh

SeFfAh SCW Üyesi

578
    172
    43
    referance modellerde yol bilgisayarı yok , vize derken neyi kastediyorsun bilmiyorum ama rutin kontrolde ruhsatı kontrol ederken aradaki renk farkına dikkat ederse bağlatmaya kadar yolu var

6. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    vizede de sıkıntı çıkar rutin kontrollerde de.. ziya göze batan renk farkı varsa.. siz aracın resmini ekleyin öyle yorum yapalım derimm.

7. static-x

static-x SCW Üyesi

529
    304
    63
    Referancelarda yol bilgisayari yok. Eger arabanin rengi ile ruhsattaki renk tutmuyosa onuda biran once duzeltirmelisin, polisle epey sorun yasarsin.

8. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Renk Tespiti Yaptırabilirsin ama bence bi sorun olmaz..

memurlar önüne ne gelirse onu yazıyor :eek:key:

9. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    kasa tipide ''heçbek'' yazıyordur allah bilir bence renk sorun olmaz

Sayfayı Paylaş