Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yine Kaşıntı Başladı :)

bu yapmak istediğin işlemleri yazılımdan önce yap ki yazılımı ona göre yapsınlar eğer sonra yaparsan ikinci yazılıma girmen gerekebilir
o yüzden bekliom varol abi dp+yazılım+filtre yada catback eksoz+filtre+yazılım olucak
''Varex'' hakkında düşünceleriniz. Ben yaza doğru varex düşünmekteyim. Videodan takip ettiğim ve yetkilisiyle görüştüğüm kadarıyla makul ve mantıklı..
varex bizim araçlarda son susturucu yatay oldugu için uygun yok orta susturucu yerine ise takıldıgında aradaki boru uzuyor ses ozaman çıkmıyor denedim
önce yapılacak işlemleri yapıp en son yazılım yaparsan daha mantıklı olur bunu da yazılım yaparken belirtirsin...:eek:key:
serhat abi sence hangisini yapmalıyım sen tecrübelisin bu konularda
Ewet leoncular hadİ baklİmm Şuu egzoz konusu benİde kafami Çokk kariŞtiriyorr.. Daha bende bİŞey yapamadim yapip Öle yazilim dÜŞÜnÜyorum egzoz olanlar ne yaptilar ne dÜŞÜnÜyorlar bu konuyla İlgİlİ.. İbrahm İnan senİ beklİyorum Şu egzoz konusunda ..yazilimda sonra hemn ardindan :)
sorma musa ya yapamadık bişiler

Birazdan kn kapali kutu filtreli sonra yazilimli ve sonra yazilim
Arti cut out dyno ciktilarni yayinlicm

Abi, benim gibi yap. Önce işlemleri hallet sonra yazılım. Bende SS orta ve son susturucu var. C.tesi gidip turbo-back yapıcam. Sonrasında filtreyi ayarlicam AEM DRYFlow alıcam. Sonrada yazılım.

Umut donwpipe turbolu bir araçta nasıl ters etki edebilir ki? Sonuçta stock sistemde daralarak uzuyor ve egsoz gazını sıkıştırarak yolluyor. Custom bir downpipe ise düz oluyor. Turbolu araçlarda egsoz gazı tahliyesi ne kadar rahat olursa araç o derece güçlenir. Sıkışmayla ilerleyen atmosferik araçlardır. Feedback pressure mü ne vardı o değer önemliydi. :)

Abi, benim gibi yap. Önce işlemleri hallet sonra yazılım. Bende SS orta ve son susturucu var. C.tesi gidip turbo-back yapıcam. Sonrasında filtreyi ayarlicam AEM DRYFlow alıcam. Sonrada yazılım.

Umut donwpipe turbolu bir araçta nasıl ters etki edebilir ki? Sonuçta stock sistemde daralarak uzuyor ve egsoz gazını sıkıştırarak yolluyor. Custom bir downpipe ise düz oluyor. Turbolu araçlarda egsoz gazı tahliyesi ne kadar rahat olursa araç o derece güçlenir. Sıkışmayla ilerleyen atmosferik araçlardır. Feedback pressure mü ne vardı o değer önemliydi. :)
murat turbo bak yaptırırken beni arasana ordan bi fiyat alalım bakalım nasıl olucak btgmaslaka gidersen sorsana milltek getiriolarmı

necvox yerıne guzelbır tercıh oldu sankı :D
sonunda hak yolunu buldun :D

BTG'de miltekk yok diye biliyorum abi, o tarafa da inmem sanırım araç geçmiyo :D sürtüyo :)

Tamam ya çok üstüme geldiniz oynamıyorum ben :D Anlatmak istediğim bence videoda Leonun geçmesi gerekirdi sonuçta A3'e + olarak Dp var..Ama A3'ün yazılımı daha agresifse orasını bilemicem..He bu arada fındık kadar turbo olduğu için max. 160 hp güç alınabilir..Yurtdışında sadece turbo millerini ve pervanelerini genişletip + cai ile 160-170 hp olanlar var :)

bir downpipe yarım yada tam boy fark ettirecekse ben hemen yarın alayım:)

Farkettirir Murat konuşmuştu 1.4 122likler 7 hp veriomuş :) Ama tabiki sadece downpipe'la olacak iş değil egzoz sistemininde elden geçmesi gerekir diye düşünüyorum..

turbo back kime yaptırcan ??

Abi galiba Custom Garage'da yaptırcak..

Geri
Üst Alt