Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yine Kaşıntı Başladı :)

Cut outlar baski ve sicaktan buzulmalarda olusabiliyot dp + stock egsozdan az daha genis bi egsoz v iyi bi son sustutucu yetrli olacaktir

Videoda ki Leon benim. O videolar size örnek olmasın. Yakın zamanda igci_01 (Mehmet) ile deneyeceğiz. O zaman neyin ne olduğu belli olur.

Ek: Bugüne kadar downpipe'nin yakıtı etkilediğini görmedim.

''Varex'' hakkında düşünceleriniz. Ben yaza doğru varex düşünmekteyim. Videodan takip ettiğim ve yetkilisiyle görüştüğüm kadarıyla makul ve mantıklı..

bu yapmak istediğin işlemleri yazılımdan önce yap ki yazılımı ona göre yapsınlar eğer sonra yaparsan ikinci yazılıma girmen gerekebilir

ilker daha net bir video izlemedim hayatımda hele 2 ci videoda sadece beyaz bi ışık beni çaıırıodu dedim ölüorum heralde puhaha

önce yapılacak işlemleri yapıp en son yazılım yaparsan daha mantıklı olur bunu da yazılım yaparken belirtirsin...:eek:key:

Ewet leoncular hadİ baklİmm Şuu egzoz konusu benİde kafami Çokk kariŞtiriyorr.. Daha bende bİŞey yapamadim yapip Öle yazilim dÜŞÜnÜyorum egzoz olanlar ne yaptilar ne dÜŞÜnÜyorlar bu konuyla İlgİlİ.. İbrahm İnan senİ beklİyorum Şu egzoz konusunda ..yazilimda sonra hemn ardindan :)

Turbo küçük diye ben vazgeçtim açıkçası bi kaç tanede takan gördüm onlarda çıkardılar..Ama sen cat back de yapmayı düşünüosun o zaman +sı olabilir belki..

a3 ile leonun turbosu ayni umutum ne farki senin bahsettigin hatta birtek tsi motorda bi a3 125 hp bir de leon 125 hp digerleri 122 lik diye geciyor yani ikiz araclar

ya şu egsoz konusu benimde kafamı çok karıştırıyor. varex le cut out arasındaki farklarnedir hangisi mantıklı olur?modifiye parçalar hakkında forumda sabit bilgilendirici bölümler olsa? var mı ben mi göremiyorum?

a3 ile leonun turbosu ayni umutum ne farki senin bahsettigin hatta birtek tsi motorda bi a3 125 hp bir de leon 125 hp digerleri 122 lik diye geciyor yani ikiz araclar

Yok abi aynı biliyorumda hani sanki dp Leon'u yavaşlatmış gibi yani en azından Leon'un yarım boy veya bir boy önde olması gerekiodu ?

Geri
Üst Alt