• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

YGS Sınavında Şifreli Cevap Anahtarı !

S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
buna da; eyüp teki okulda sınava girenlerin tamamen kız öğrencilerden oluşmasına dedikleri gibi, aynı pişkinlikle tesadüf derler

Chardonnay*

Kayıtlı Üye
bence tesadüftür, o kadar soru içinde 40 tanesi kadar böyle çözülebiliyor diyo ama farklı 3 tanesini açıklıyor
tesadüf diyorsunda 40 matematik sorusundan 37 tanesi böyle yapılabiliyor ve bu 37 Soru ne kadar puan getiriyor en iyi üniversiteye girelebilir :)

Floydian

Kayıtlı Üye

akin

Kayıtlı Üye
-hmm belli kişiler için böyle bir sistem hazırlanmışsa çok yazık..,
-ama bunu sistemi tesadüfen sınavda çözüp doğru yanıtları verebilen yaratıcı arkadaş her türlü üniversiteye girmeye hak kazanmış bile hatta üniversitede vakit kaybetmeden çoğaltılmalı :)

YCO

Kayıtlı Üye
ohannesburger..
bu gerçekse ve biri çözmüşse direkt NASA'ya alsınlar..

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bunu biz bulduk bilginize.....resimdeki kişi de benim müdürüm....ARTVİN SINAV DERGİSİ DERSANESİ.....dersanemle vede arkadaşlarımla gurur duyuyorum....

kamikaze

Kayıtlı Üye
Doğru ise, tsunami bunun yanında havuzda dalga olarak kalır....

kamikaze

Kayıtlı Üye
1-7-13-31 no lu soruları bu sistem göre kontorl ettim, vaalhi doğru , yuhhhhhhhhhh, pasaportumu hazırlıyorum...

S

swotr

E-Posta Onayı Bekliyor
arkadaşlar bunu biz bulduk bilginize.....resimdeki kişi de benim müdürüm....ARTVİN SINAV DERGİSİ DERSANESİ.....dersanemle vede arkadaşlarımla gurur duyuyorum....
gökhan bravo sizlere.. umarım bu skandal ösym nin bitişi olur daha doğrusu yönetiminin ve o yönetimi atayanların, kime hizmet için yaptıklarıda ortaya çıksın .. rezalet bir durum ya.. sinirimden ne yazacaıgımı bilemiyorum

Floydian

Kayıtlı Üye
Büyük ihtimal 3 soruyu bilerek öyle yapmamışlardır çünkü hepsini öyle yapsalar net bir ispat olur..

Üst Alt