Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

YGS Sınavında Şifreli Cevap Anahtarı !

buna da; eyüp teki okulda sınava girenlerin tamamen kız öğrencilerden oluşmasına dedikleri gibi, aynı pişkinlikle tesadüf derler

bence tesadüftür, o kadar soru içinde 40 tanesi kadar böyle çözülebiliyor diyo ama farklı 3 tanesini açıklıyor

tesadüf diyorsunda 40 matematik sorusundan 37 tanesi böyle yapılabiliyor ve bu 37 Soru ne kadar puan getiriyor en iyi üniversiteye girelebilir :)

-hmm belli kişiler için böyle bir sistem hazırlanmışsa çok yazık..,
-ama bunu sistemi tesadüfen sınavda çözüp doğru yanıtları verebilen yaratıcı arkadaş her türlü üniversiteye girmeye hak kazanmış bile hatta üniversitede vakit kaybetmeden çoğaltılmalı :)

ohannesburger..
bu gerçekse ve biri çözmüşse direkt NASA'ya alsınlar..

arkadaşlar bunu biz bulduk bilginize.....resimdeki kişi de benim müdürüm....ARTVİN SINAV DERGİSİ DERSANESİ.....dersanemle vede arkadaşlarımla gurur duyuyorum....

Doğru ise, tsunami bunun yanında havuzda dalga olarak kalır....

1-7-13-31 no lu soruları bu sistem göre kontorl ettim, vaalhi doğru , yuhhhhhhhhhh, pasaportumu hazırlıyorum...

arkadaşlar bunu biz bulduk bilginize.....resimdeki kişi de benim müdürüm....ARTVİN SINAV DERGİSİ DERSANESİ.....dersanemle vede arkadaşlarımla gurur duyuyorum....

gökhan bravo sizlere.. umarım bu skandal ösym nin bitişi olur daha doğrusu yönetiminin ve o yönetimi atayanların, kime hizmet için yaptıklarıda ortaya çıksın .. rezalet bir durum ya.. sinirimden ne yazacaıgımı bilemiyorum

Büyük ihtimal 3 soruyu bilerek öyle yapmamışlardır çünkü hepsini öyle yapsalar net bir ispat olur..

Geri
Üst Alt