Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Yöneticimiz Cupralı..

sevgili dostlarım hayatta herşey kader kısmet.bi dahamı gelcez bu dünyaya deyip cuprayı aldıktan sonra google seat forum diye yazdım ilk karşıma çıkan siteye girdim ve üye oldum yani *** *** de çıkabilirdi ama scw çıktı herşey böyle başladı gel zaman git zaman baktım olay forumdan daha farklı mecraalara kaymaya başladı artık bir ailem daha olmuştu buluşmalara giderken duyduğum heyecan her geçen gün dahada büyüdü yeni arkadaşlar tanımak onlarla sohbet etmek yeni şeyler öğrenmek tarif edilemez bir duyguydu sıkıntıları üzüntüleri mutlulukları paylaşmak yardımlaşmak bana haz veriyordu ve artık scw benim için çok şey ifade ediyordu.beni bu göreve layık gördüğünüz için siz değerli kardeşlerime teşekkür ediyorum

Geri
Üst Alt