Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Yöneticimiz Cupralı..

Ali abicim hayırlı uğurlu olsun, rabbim utandırmasın bu görevi layıkığı ile yürüteceğinden şüphe yok. Şunu da belirtmeden geçemiceğim; Böyle bir görevi organize edip/düşünülüp, yönetici vasfının en özel gününde açıklamak veya belirtmek daha büyük bir görevdir bence. Bu konuyu düşünüp zerre kadar beyninde organize edebilen SCW Ailesini ve Yöneticileri tebrik etmek lazım.. Bence Ali abiye SCW Ailesi doğum gününden öte en büyük hediyeyi vermekle kalmamış, normal kullanıcılar da dahil olmak üzere, herkeze Aile ve Kardeş gözüyle baktığını böyle özel bir günde göstermiştir.

İyi ki merter mcdonalds'da bir Leon'un sticker'ini görüp, SCW ne demek acaba diyip telefonuma kayıt etmekle kalmayıp bu Aileye katılma şansını yakalamışım. Bir kez daha görüyorum ki burasi gerçekten tarafsız BÜYÜK BİR AİLE..

Ali abicim hayırlı uğurlu olsun, SCW Ailesine de gerçekten teşekkür ederim değer verdiğim bir abime böyle özel bir gününde böyle muazzam bir hediye ile süpriz yaptıkları için. Ya arkadaş ben bu aileyi seviyorum ya la :D Gerçekten doğru bir karar verildiğini düşünüyorum, Ali abi hem aktif hemde gerçekten çok sıcak kanlı ve harika bir insan ya daha ne denir ki ;)
Abi saygılar öpüyorum ellerinden...

Ali abicim hayırlı uğurlu olsun, SCW Ailesine de gerçekten teşekkür ederim değer verdiğim bir abime böyle özel bir gününde böyle muazzam bir hediye ile süpriz yaptıkları için. Ya arkadaş ben bu aileyi seviyorum ya la :D Gerçekten doğru bir karar verildiğini düşünüyorum, Ali abi hem aktif hemde gerçekten çok sıcak kanlı ve harika bir insan ya daha ne denir ki ;)
Abi saygılar öpüyorum ellerinden...
Sağol demirhancım bu güzel sözlerin için o sizin kendi güzelliğiniz bu arada çok boşladın haberin ola

sayın cuprali scw aılesınde senıde yonetımde gormekden cok mutlu oldum ınsallah hayırlı ugurlu olur enıste :)

doğru bir karar :eek:key: Büyüktün SCW dahada büyüdün SCW :)

Ali abi çok sevindim hayırlı uğurlu olsun, allah utandırmasın :eek:key:

Geri
Üst Alt