Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni toledo ağustos da türkiyede duyurulur...

toledo haberi bana pekte inandırıcı gelmiyor
exeo devam ediyor ee bırde ıbl çıkardılar buna toledoyuda ekleyecekler duyda inanma

Hadi bakalım, Aşıkğı olanlara nasıl bir süpriz yapacaklar ???!!:)

Vw yine saçma sapan motorlarını koyacak yine dünya para isteyecek.Bütün rakipleri dizelde 1,6 motoru cıkarttı en sona vw kaldı.Şimdi bütün rakipleri 1,6 dizelde 120 hp 300 nm tork civarinda geziyor hatta hyundai 128 hp reno 130 hp yeni nesil motorları getiriyor,vw ise 105 hplerde milleti kandiriyor.1,2 tsi 105 hp 1,4 tsi 125 hp olsada diğer muadilleri 122 hp hyundai 1,6 140 hp gibi güçlerde......

Vw yine milleti kandırıyor.

Vw yine saçma sapan motorlarını koyacak yine dünya para isteyecek.Bütün rakipleri dizelde 1,6 motoru cıkarttı en sona vw kaldı.Şimdi bütün rakipleri 1,6 dizelde 120 hp 300 nm tork civarinda geziyor hatta hyundai 128 hp reno 130 hp yeni nesil motorları getiriyor,vw ise 105 hplerde milleti kandiriyor.1,2 tsi 105 hp 1,4 tsi 125 hp olsada diğer muadilleri 122 hp hyundai 1,6 140 hp gibi güçlerde......

Vw yine milleti kandırıyor.
harikasın mehmetcim ayyynen öyle...

exeo üretimi var diyorsunuz arkadaşlar iyi hoşta satışı yok türkiyede

bir kaç yerde okudum toledo exeodan 8 / 10 cm de daha uzun olacak dolayısı ile sedan bence motor olarakta 1.4 tsi 1.6 dizel gelir dizeldede otomatik

seçeneği koyarlar fiyatta 50/52 58/60 gibi olur benim tahminim bu

exeo üretimi var diyorsunuz arkadaşlar iyi hoşta satışı yok türkiyede

bir kaç yerde okudum toledo exeodan 8 / 10 cm de daha uzun olacak dolayısı ile sedan bence motor olarakta 1.4 tsi 1.6 dizel gelir dizeldede otomatik

seçeneği koyarlar fiyatta 50/52 58/60 gibi olur benim tahminim bu
avrupa da Üretİlİyor abİ...

Geri
Üst Alt