Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni SCW logosu

kuaföre gidiyorum geldikten sonra eve geçeyim biraz daha işlerim var :) alt ve üstteki boşlukları ayarlamam gerek.

Özgür oraya da sponsorların bannerlerini ekleyeceğiz.

@Enes

vallahi utanıyorum demeye ama Cezmi abi dedi birde nazar boncuklu ve yuvarlak içinde TR bayrağı uygularsak nasıl durur? Mesela benim üye garajında araba resimlerim var orada sticker deki gibi.

süpperrrr olmuş emeğinise sağlık :eek:key:

kuaföre gidiyorum geldikten sonra eve geçeyim biraz daha işlerim var :) alt ve üstteki boşlukları ayarlamam gerek.

bannerları yenı mesajlar forum gıbı menu varya onun altına da ekleyebilirsin

@Enes

vallahi utanıyorum demeye ama Cezmi abi dedi birde nazar boncuklu ve yuvarlak içinde TR bayrağı uygularsak nasıl durur? Mesela benim üye garajında araba resimlerim var orada sticker deki gibi.

ne demek utanıyorum kardeşim lafı mı olur :eek:key: birşeylere katkı da bulunabiliyorsam ne mutlu bana hemen o şekilde de çalışmaya başlıyorum :)

Elinize sağlık emeği geçen herkese teşekkürler.....:eek:key:

SCW için bir şeyler üretmek...sağolun iyiki varsınız.biz çoook büyük ve iyi bir AİLE'yiz

Türk bayrağı yuvarlak değilde normal boyutunda olsa nasıl olur:confused: emeğinize sağlık tekrardan...:eek:key:

Geri
Üst Alt