Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Polo GTI

bende diyorumki %90 aynı falandeil. mk2 toledo zamanıda bile %70 lerdeydi bu oran leonda ise olsa olsa %50 ancak vardır. aynı olduğu zamanları buradaki herkesten iyi bilirim ben kimse anlatmaya kalkmasın golften indip leona düştüm resmen polodan beter bir arabaya binmiş gibi oldm daha neyi anlatıyorsunuz abicim siz.

Ben anlamam distribütor b.ktan oldugu surece bana gore audiside vw side seatta skodada b.ktan hepsi aynı.

bende diyorumki %90 aynı falandeil. mk2 toledo zamanıda bile %70 lerdeydi bu oran leonda ise olsa olsa %50 ancak vardır. aynı olduğu zamanları buradaki herkesten iyi bilirim ben kimse anlatmaya kalkmasın golften indip leona düştüm resmen polodan beter bir arabaya binmiş gibi oldm daha neyi anlatıyorsunuz abicim siz.

bana bunun cevabını ver yeter golf 4 mu kalıtelı golf 5 yada 6 mı???? golf eskılerın kaymagını yıyor olay budur .... bak ben kalıtesız demıyorum ama 1 numarada degıl bu golf...

bana bunun cevabını ver yeter golf 4 mu kalıtelı golf 5 yada 6 mı???? golf eskılerın kaymagını yıyor olay budur .... bak ben kalıtesız demıyorum ama 1 numarada degıl bu golf...

şuana kadar eniyi üretilen golf 6. nesil. 4. nesil en çok şişirileni (en çok tıkırtı kusuru ve en çok arıza potansiyeli mk4lerde) mk 5 teknik olarak en iyi geliştirmeyi gösterdiği kasadır. ama her kassı çıktığı zamanında en iyisidir rakipleri arasında bu gerçeği kimse yadsımasın.

ayrıca ucuz kelime oyunları geç. konu seat - vw farkı. ki bunu benden daha iyi bileceğini hiç sanmıyorum.

leon 1p varken golf 5 vardı rekıbı olarak ve ısımde veryım sana kasımpasa oto uzayın servısınde cok golf 5 denedım sokup parcalıyıp topladık ufak detaylar dısında hıcbır farkıda yok... kelıme oyuınuyla ugrasmam gozumle gordgume ınanyorum... alp ın aracına bındım sertlıkte benımkınden hıcbır farkı yok. leondada su anda hafta ıcı 2009 leon 1.4 tsi kuulanyorum ve golf 5 1.6 kullanıyorum arada fark yaratacak bır sey yok

çok güzel araba ya çok bayılıyorum ama biraz daha agresif bir görünüşe ihtiyacı var sanki

Geri
Üst Alt