Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Passat 1.6 fsi vs Yeni Laguna 1.5 dci

toledoda elfrenı cekıp arka yuruyenı dagıtmıstın sanrım :D bence okadar becerıklı olmussun :D

demek o bile sizin hayvanlıklarınıza yetmemiş.

---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:08 ----------

Emre öyle şeyler yapmaz. Çünkü öyle şeyler yapanlara apaçi, hayvan, vs. gibi yakıştırmalar yapıyo.

olayın nerede nasıl olduğunu biliyormusunda bu yorumu yapıyorsun?

demek o bile sizin hayvanlıklarınıza yetmemiş.

yetmıs emre suana kadar elfrenı cekıpte patlayan yok .. yanlıs vıtes atıp dıfransıyel dagıtım yanlıs vıtes atıp motor ındırenler var bunlarbılerek veya hayvanlık degıl .... kı benım dıfransıyel dagıtmamda hıc canımı sıkmadı memnun oldum hatta arabayı degıstırdım cunku ısıme yaradı ;) veya bızım grupta elfrnı ceken yok ısıklara glr kalkarlar vıraja gelırken ufak bı dıreksıyon kırma ıle arka taraf kaydırıılır okadar bunlar yanı elfrenı cekım lastık yakım trafıgın ıcınde yanlıyım bosa atıp gaza basım yok

yetmıs emre suana kadar elfrenı cekıpte patlayan yok .. yanlıs vıtes atıp dıfransıyel dagıtım yanlıs vıtes atıp motor ındırenler var bunlarbılerek veya hayvanlık degıl .... kı benım dıfransıyel dagıtmamda hıc canımı sıkmadı memnun oldum hatta arabayı degıstırdım cunku ısıme yaradı ;) veya bızım grupta elfrnı ceken yok ısıklara glr kalkarlar vıraja gelırken ufak bı dıreksıyon kırma ıle arka taraf kaydırıılır okadar bunlar yanı elfrenı cekım lastık yakım trafıgın ıcınde yanlıyım bosa atıp gaza basım yok

sendemi o gün arabadaydın tüh seni neden hatırlamıyorum.

bırak bu kelime oyunlarını. 20000 de diferansiyel dağıtan adam ciddi becerikli bir hayvanlık göstermiştir ki o diferansiyelin aynı üretim olanlarn %99 u yüzbinlerce km sorunsuz kullanılmışsa.

sen istersen o şanzıman dağıtanların arabalarının sonunun ne olduğunuda yaz. hani polis çevirmesine duran bmwlere 130 la falan arkadan patlamalardan.

sendemi o gün arabadaydın tüh seni neden hatırlamıyorum.

bırak bu kelime oyunlarını. 20000 de diferansiyel dağıtan adam ciddi becerikli bir hayvanlık göstermiştir ki o diferansiyelin aynı üretim olanlarn %99 u yüzbinlerce km sorunsuz kullanılmışsa.

duzgun oku bence kendı aracım dıorum 92 bın kmde falan ;) kendı hatamdan dolayı gıttı yanı hayvanlık degıl ... ben arabada degıldım sadece ornek verıorum

---------- Post added at 22:19 ---------- Previous post was at 22:17 ----------

burdakı sey laguna passat karsılastırması bence bos muhabbete gırdık artık

duzgun oku bence kendı aracım dıorum 92 bın kmde falan ;) kendı hatamdan dolayı gıttı yanı hayvanlık degıl ... ben arabada degıldım sadece ornek verıorum

o bir anlık bir olay değlidir. o tarz aksamlarda belli bir yıpranma ve yorgunluktan sonra arıza çıkar. yani sen demekki çok hor kullanmışsınki ömrü vefa etmemiş ister olduğunda araçta bulun ister bulunma değişmez.

burdakı sey laguna passat karsılastırması bence bos muhabbete gırdık artık

( 13 bın 14 bın devır gordu deforme olsa bellı ederdı buda sondur bu konularda yazıcagım ıstedıgını yaz cvp vermem )

Geri
Üst Alt